جبران اشتباه کپا با نیمکت‌نشینی

پس از نیمکت‌نشینی کپا در بازی دیروز چلسی برابر تاتنهام، ماتوریتزیو ساری سرمربی این تیم در مورد تصمیمش صحبت کرد...

پس از نیمکت‌نشینی کپا در بازی دیروز چلسی برابر تاتنهام، ماتوریتزیو ساری سرمربی این تیم در مورد تصمیمش صحبت کرد

ماتوریتزیو ساری، سرمربی چلسی بعد از پیروزی 2-0  تیمش مقابل تاتنهام از این نتیجه ابراز رضایت کرد و گفت کپا با نیمکت‌نشینی در این بازی، دِین خود را به هم‌تیمی‌هایش ادا کرده است.

به گزارش مدال، چلسی دیروز در  خانه خود استمفوردبریج، در دربی شهر لندن به مصاف تاتنهام رفت تا با پیروزی 2-0 بحران‌های اخیر را پشت سر بگذارد. چلسی که به خصوص بعد از فینال جام اتحادیه و ماجرای پر سر و صدای تعویض کپا و درگیری‌اش با ساری، در بحران فرو رفته بود با این پیروزی مهم برای آبی‌ها، به سرمربی ایتالیایی کمک کرد تا از جایگاهش در این تیم مطمئن‌تر شود.

بعد از پیروزی دیروز مقابل تاتنهام، اولین سوالها از ساری درباره کپا و نیمکت‌نشینی او در این بازی بود. ساری در پاسخ به این سوالات گفت:" به نظرم تصمیم درستی بود. کپا مرتکب اشتباه بزرگی شده بود که بعد متوجه شد و بدهی‌اش را با باشگاه تسویه کرد. حالا هم باید دِین خود را به تیم ادا می‌کرد".

ساری در ادامه درباره بازی گفت:" من معتقدم که با این نتیجه می‌توانیم بار دیگر به رقابت جدی با تاتنهام در جدول امیدوار باشیم. البته فاصله امتیازی ما خیلی زیاد است ولی این را فراموش نکنید که ما یک بازی کمتر از آنها داریم".

سرمربی ایتالیایی چلسی درباره شایعات جدایی‌اش از چلسی گفت:" من در روزهای اخیر دو سه بار با باشگاه صحبت کرده‌ام.مشکل ما خیلی بزرگ نیست. این به نظر من مشکل بزرگی نمی‌آید. در این شغل آدم هر هفته تحت فشار قرار می‌گیرد و این طبیعی است. هر مربی‌ای که دو سه بازی پشت سر هم را ببازد حت فشار قرار می‌گیرد".