جبوری: سهمیه بار روانی دارد اما انگیزه می‌گیریم

الان فقط فکر و ذکرمان بازی با سپاهان است و من هم تلاش می‌کنم تا در صورت حضور در میدان بهترین عملکردم را داشته باشم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احمد الجبوری مهاجم گلزن پدیده در دیدار رفت با سپاهان در آستانه برگشت تیمش مقابل این تیم اصفهانی به خبرنگار ورزش سه گفت: طبیعتا بازی با سپاهان قطعا یکی از بازی‌های سخت فصل ما خواهد بود چون سپاهان دنبال قهرمانی لیگ است و امیدواریم با تمام تلاشی که می‌کنیم سربلند بیرون بیاییم.

او در پاسخ به اینکه پیروزی پدیده در اصفهان تاثیری در بازی برگشت خواهد داشت یا خیر؟ گفت: فکر نکنم تاثیر خاصی آن پیروزی در این بازی برگشت داشته باشد چون هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. اما این را مطمئن هستم که ما تمام تلاش خود را برای موفقیت پدیده می‌کنیم تا با نتیجه دلخواه هواداران مان از زمین بیرون بیاییم.

مهاجم پدیده در خصوص نتایج تیمش در چهار هفته اخیر نیز تاکید کرد: هفته‌های قبل شرایط تیم ما خیلی خوب بود و سوای بازی با نساجی که نتوانستیم پدیده همیشگی باشیم در هفته‌های اخیر خوب بوده‌ایم و می‌توانیم این روال را نیز ادامه بدهیم. ما نشان داده‌ایم که در روزهای سخت بهتر عمل کردیم.

جبوری در واکنش به اطلاق مدعی سهمیه به پدیده پس از مشکلات مالکیتی و مالی این تیم در فصل اخیر نیز گفت: شاید فکر کردن به سهمیه بار روانی ایجاد کند اما ما بازیکنان باتجربه و با انگیزه‌ای داریم که تا همین جا هم عملکرد خوبی داشته‌اند و از این عنوان انگیزه بیشتری می‌گیرند. مطمئنم اگر شرایط به دلخواه پیش برود از عهده سهمیه هم بر می‌آییم.

او تاکید کرد: ما تلاش خودمان را می‌کنیم و بازی به بازی جلو می رویم و هر بازی را یک فینال می‌بینیم. الان فقط فکر و ذکرمان بازی با سپاهان است و من هم تلاش می‌کنم تا در صورت حضور در میدان بهترین عملکردم را داشته باشم.

تگ ها


احمد الجبوری پدیده مشهد فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال