Banner

جدال بزرگ پاری‌سن‌ژرمن و تاتنهام در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی

مسئولان باشگاه‌های پاری‌سن‌ژرمن و تاتنهام دست از سر ستاره باشگاه یوونتوس برنمی‌دارند و تلاش‌های خود برای جذب دیبالا را در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی ادامه می‌دهند....

به گزارش مدال؛ از روزهای نخست نقل‌وانتقالات تابستان تا آخرین دقایق پنجره تابستانی، مسئولان باشگاه‌های پاری‌سن‌ژرمن و تاتنهام به تلاش خود جهت جذب «پائولو دیبالا» ستاره باشگاه یوونتوس ادامه دادند اما در نهایت راه به جایی نبردند و ستاره آرژانتینی در تورین ماندگار شد. با این حال این دو باشگاه هنوز نسبت به هدف خود دلسرد نشده‌اند و قصد دارند در زمستان برای جذب او مجددا تلاش کنند.

در همین راستا «توتواسپورت» مدعی شد که PSG که در تابستان با توجه به عدم فروش «نیمار جونیور» و تاتنهام با توجه به عدم توافق شخصی با ستاره آرژانتینی در جذب دیبالا ناکام ماندند، قصد دارند در زمستان با پیشنهادی به مراتب جذاب‌تر برای جذب او وارد گود شوند.

«مائوریتسیو ساری» در دو هفته ابتدایی سری‌آ به مهاجم آرژانتینی تنها 14 دقیقه فرصت داد تا مشخص شود او به استفاده از «گونسالو ایگواین» در کنار «کریستیانو رونالدو» بیشتر علاقه دارد و با این تفاسیر احتمال جدایی دیبالا در زمستان به شدت قوت گرفته است.

بیشتر بخوانید:

لیست پردرآمدترین ستاره‌های سری‌آ ایتالیا؛ رونالدو در صدر

تگ ها


پائولو دیبالا دیبالا پاری سن ژرمن دیبالا تاتنهام یوونتوس بیانکونری بانوی پیر تاتنهام اسپرز پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات زمستانی شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان پائولو دیبالا تاتنهام پاری سن ژرمن یوونتوس لوشامپیونه فرانسه سری آ لیگ برتر فوتبال