جدال تدارکاتی پنهانی در آخرین روزهای سال 96

در میان تمام گمانه زنی هایی که برای انتخاب حریفان تدارکاتی تیم ملی صورت گرفت، سرانجام حریف آفریقایی ایران در آخرین روزهای سال 96 به صورت رسمی معرفی شد ......

در میان تمام گمانه زنی هایی که برای انتخاب حریفان تدارکاتی تیم ملی صورت گرفت، سرانجام حریف آفریقایی ایران در آخرین روزهای سال 96 به صورت رسمی معرفی شد.
 مشخص نبودن برخی برنامه های تیم ملی در راه آماده سازی برای جام جهانی به خصوص در اردوی ماه مارس که هم زمان با روزهای پایانی سال 96 خواهد بود، باعث شد تا در هفته های گذشته گمانه زنی های بسیار زیادی پیرامون بازی های تدارکاتی تیم ملی و زمان آن نقل محافل خبری شود.
پیرو این گمانه زنی ها سرانجام فدراسیون فوتبال به صورت رسمی از اولین حریف تیم ملی در استارت برنامه های آماده سازی خود در ماه مارس رونمایی کرد تا لیبی به عنوان حریف ایران معرفی شود. تیمی آفریقایی نه چندان قدرتمند که براساس افکار کارلوس کی روش برای شبیه سازی دیدار با مراکش در جام جهانی انتخاب شد.
بنا به اعلام رسمی فدراسیون دیدار دوستانه ایران و لیبی 27 اسفندماه در آخرین روزهای سال 96 و قبل از سفر کاروان ایران به اردوی اروپایی در تهران برگزار می شود. پیش از این قرار بود این دیدار روز 29 اسفند برگزار شود. همچنین اعلام شد این دیدار دور از چشم نمایندگان رسانه های گروهی و تماشاگران، پشت درهای بسته برگزار می شود تا کی روش عملیات پنهان سازی از تیم ملی را استارت بزند.

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال