جدال جذاب رحمتی با استقلال در هفته سیزدهم

هفته سیزدهم لیگ برتر برای مهدی رحمتی یک روز ویژه خواهد بود چراکه کاپیتان فصل گذشته استقلال رو به روی هواداران پرشور آبی قرار می گیرد....

به گزارش مدال،مهدی رحمتی به رغم این که فصل قبل نمایش خوبی در ترکیب استقلال داشت و موفق شد کلین شیت های زیادی به نام خود ثبت کند اما اتفاق های عجیبی که بعد از دربی برگشت  افتاد باعث شد تا پایان فصل روی نیمکت بنشیند.او در پایان لیگ هجدهم و در شرایطی که همه منتظر بودند تا مهدی رحمتی قرارداد خود را امضا کند بدون اطلاع مدیران باشگاه به پدیده پیوست .

حالا مهدی رحمتی برای اولین بار بعد از جدایی از استقلال در هفته سیزدهم لیگ نوزدهم در مشهد  روبه روی تیم سابق خود قرار می گیرد و بی‌تردید انگیزه‌های زیادی خواهد داشت تا نشان بدهد هنوز هم یکی از بهترین دروازه بان های فوتبال ایران است.

جالب این که فرشاد محمدی مهر و روح الله باقری هم که راهی پدیده شدند باید در این بازی حساس روبروی تیم سابق خود قرار بگیرند و قطعا مثل رحمتی انگیزه‌های زیادی دارند تا نشان بدهند نیمکت‌نشینی شان در فصل گذشته چقدر اشتباه بوده است.

از این رو هفته سیزدهم لیگ نوزدهم ،برای هواداران استقلال و همین طور مهدی رحمتی و دوستانش روزی ویژه خواهد بود.

اخبارمرتبط:

برنامه بازی‌های استقلال در لیگ برتر(99-98)

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران استقلال لیگ نوزدهم قرعه‌ــکشی‌ــلیگ‌ــنوزدهم رویارویی رحمتی استقلال استقلال پدیده هفته سیزدهم استقلال شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال