جدال صدر و قعر روی نیمکت کروات‌ها

پرسپولیس دیدار معوقه خود در هفته پنجم را در حالی در تبریز برگزار می کند که ملی پوشان خود را در این دیدار از ترکیب اصلی خارج کرده است ......

پرسپولیس دیدار معوقه خود در هفته پنجم را در حالی در تبریز برگزار می کند که ملی پوشان خود را در این دیدار از ترکیب اصلی خارج کرده است.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، در کمتر از 5 روز به جدال حساس پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان، سرخ ها در دیداری معوقه به مصاف گسترش فولاد تبریز خواهند رفت تا برای کسب پیروزی و تصاحب صدر جدول بجنگند. در سمت مقابل نیز شاگردان لوکا بوناچیچ که فصل را به بدترین شکل ممکن آغاز کرده اند نمی خواهد از امتیاز میزبانی خود به سادگی عبور کنند.
استادیوم: بینان دیزل      تماشاگر: حدود 7 هزار نفر
گسترش فولاد تبریز:

فرناندو دخسوس، سیدمحسن حسینی، دراگان ژارکوویچ، میلاد فخرالدینی، احمدرضا زنده روح، آندرانیک تیموریان، محمد خرم الحسینی، حسین ابرقویی، یوسف سیدی، امید جهانبخش و رضا خالقی فر
سرمربی: لوکا بوناچیچ
پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، شایان مصلح، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، صادق محرمی، وحید امیری ، فرشاد احمد زاده، گادوین منشا و علی علیپور
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

دقایق حساس:

دقیقه 2: پرسپولیس روی حملات خود موفق شد در همین دقایق ابتدایی به سه کرنر پیاپی دست یافت و حریف را تحت تاثیر قرار داده است.
نکته ها:
* فرناندو دخسوس که در دو فصل اخیر نتوانسته برابر پرسپولیس عملکرد موفقی از خود به جا بگذارد، اینبار به دنبال جبران اتفاقات گذشته است.
*
سامان نریمان جهان که در فصل گذشته راهی پرسپولیس شده بود، در این بازی قرار بود با پیراهن گسترش مقابل شاگردان برانکو قرار گیرد و از انگیزه زیادی برخوردار بود که البته با عدم صدور مجوز بازی در این راه ناکام ماند.
*
تقابل میلاد فخرالدینی و آندرانیک تیموریان با سابقه استقلالی برابر پرسپولیس صحنه های جالب توجهی را رقم خواهد زد.
*
رضا خالقی فر نیز تنها بازیکن با سابقه حضور در پرسپولیس است که علیرغم اعتماد بالای برانکو ترجیح داد از این تیم جدا شود و اکنون بار دیگر مقابل او و تیم سابقش قرار خواهد گرفت.
*
در شرایطی که برانکو قصد داشت در این بازی به چهره های ملی پوش تیمش استراحت دهد، در نهایت تصمیم خود را تغییر داد و بیرانوند و امیری را جانشین بوژیدار و سیامک نعمتی کرد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال