جدال لفظی مورینیو و کونته وارد فاز جدیدی شد

درگیری لفظی ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستریونایتد و آنتونیو کونته سرمربی ایتالیایی چلسی وارد فصل جدیدی شد و این دو مربی پس از بازی های شب گذشته (چهارشنبه) تیم های خود در هفته از سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر به یکدیگر حمله کردند ......

درگیری لفظی ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستریونایتد و آنتونیو کونته سرمربی ایتالیایی چلسی وارد فصل جدیدی شد و این دو مربی پس از بازی های شب گذشته (چهارشنبه) تیم های خود در هفته از سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر به یکدیگر حمله کردند.

مورینیو که تیمش به لطف گلزنی مارکوس رشفورد با نتیجه یک بر صفر در خانه بنفیکا به برتری رسید، با اشاره به اینکه او هم بازیکنان مهمی همچون ابراهیموویچ، پوگبا، فلینی و روخو را در اختیار ندارد، اما گلایه ای ندارد، در کنایه به سرمربی چلسی گفت: هیچگاه در مورد مصدومیت صحبت نمی کنم. مربیان دیگر کاری نمی کنند، اما وقتی بازیکنان شان مصدوم می شوند، گریه می کنند.

کونته هم که مصدومانی همچون کانته، درینک واتر، موزس و موراتا در ترکیب تیمش دارد، پس از تساوی 3 -3 خانگی شاگردانش برابر رم در واکنش به اظهارات آقای خاص گفت: اگر منظور مورینیو من بوده ام که باید بگویم بهتر است او به فکر تیم خودش باشد. مورینیو که خود سابقه سرمربیگری چلسی را دارد اغلب حواسش به این است که در چلسی چه می گذرد و فصل گذشته هم همینطور بود، بنابراین او باید روی این تمرکز کند که در تیم خودش چه اتفاقاتی دارد می افتد.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال