جدال مربیان کروات در هفته بیست ‌و پنجم لیگ یک

در مصاف مربیان کروات تیم گل گهر سیرجان در مقابل دیگر تیم استان کرمان صف‌آرایی خواهد کر...

در مصاف مربیان کروات تیم گل گهر سیرجان در مقابل دیگر تیم استان کرمان صف‌آرایی خواهد کر

هفته بیست ‌و پنجم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور از ساعت 14:15 امروز (دوشنبه) آغاز می‌شود.

به گزارش مدال، در مهمترین مسابقه هفته و در جدال مربیان کروات، مس رفسنجان میزبان گل‌گهر سیرجان خواهد بود. مس هفته گذشته موفق شد سرخپوشانِ رده دومی را در پاکدشت متوقف کند و این هفته برابر صدرنشین لیگ بازی می‌کند. شاگردان میشو کریستیچوویچ با نتایج سینوسی که کسب می‌کنند، در رتبه دوازدهم جدول جای دارند.

گل‌گهر اما پس از شکست نود ارومیه، سه تساوی متوالی کسب کرد و فاصله‌اش با سایر مدعیان کاهش یافته است. شاگردان وینکو بگوویچ در صورتی که نتوانند از پس تیم هم‌استانی‌شان بربیایند، خطر شاهین شهرداری بوشهر و سرخپوشان پاکدشت را بیخ گوش خود حس می‌کنند.

شاهین شهرداری بوشهر نیز در هفته بیست‌وپنجم میزبان آلومینیوم اراک خواهد بود. شاهین هفته قبل با شکست گل ریحان در البرز، اولین پیروزی خود را از زمان حضور عبدالله ویسی در بوشهر کسب کرد و به رتبه دوم جدول رسید. آلومینیوم نیز عملکرد موفقی در نیم‌فصل دوم داشته و شکستی در هفت هفته اخیر تجربه نکرده است. فراز کمالوند چندین بار در لیگ برتر مقابل عبدالله ویسی قرار گرفته است و حالا باید دید جدال این دو مربی لیگ برتری که برای ماندن در جمع بالانشینان تلاش می‌کنند، چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت.

ملوان بندرانزلی هم این هفته مقابل شهرداری ماهشهر صف‌آرایی خواهد کرد. ملوانان در نیم‌فصل دوم لیگ یک، عملکرد درخشانی از خود نشان داده‌اند و سه پیروزی و سه تساوی کسب کرده‌اند. شاگردان محمد احمدزاده که حدود یک نیم‌فصل در قعر جدول حضور داشتند، اکنون به رتبه دهم جدول رسیده‌اند و این هفته میزبان تیم انتهای جدول هستند. شهرداری ماهشهر نیز پس از نتایج ناامیدکننده‌ای که به دست آورد، مهدی پاشازاده را به عنوان سرمربی جدید خود برگزید و حالا سرمربی پیشین بادران تلاش می‌کند در اولین گام ملوان را در انزلی متوقف کند.