جدال مرگ و زندگی؛ کیلور ناواس برابر ستاره هندوراس

کاستاریکا عملکردی ناامیدکننده در دور انتخابی جام جهانی داشته و فردا محکوم به پیروزی بر هندوراس است. کیلور ناواس نقشی مهم در این جدال خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فردا از دور انتخابی جام جهانی منطقه کونکاکاف تیم های کاستاریکا و هندوراس به مصاف هم خواهند رفت. دیداری که برای هر دو تیم بسیار حساس است.

۷ بازی برگزار شده و تیم های آمریکا، مکزیک، کانادا و پاناما در رده های اول تا چهارم هستند و به فاصله ۵ امتیاز تا پاناما نیز کاستاریکا قرار دارد. تیمی که به نظر مدعی صعود بود حالا کمی از قافله عقب مانده و برای رسیدن به رتبه چهارم و راه‌یابی به پلی آف باید از سد هندوراس بگذرد. تیمی که با سه تساوی و ۴ باخت و سه امتیاز در رده آخر قرار دارد ولی همچنان به فاصله ۷ بازی تا پایان، چشم به برگرداندن شرایط و رقم زدن معجزه دارد.

جدال کاستاریکا برابر هندوراس از حیث رویارویی کیلور ناواس گلر سابق رئال و حال حاضر پی اس جی(بهترین دروازه بان تاریخ کونکاکاف) با آلبرت الیس مهاجم ۲۵ ساله هندوراس و باشگاه بوردو نیز جذاب است. همین هفته پیش بود که این دو در لیگ فرانسه برابر هم قرار گرفتند و الیس توانست یک گل به ناواس بزند.

در ان بازی ابتدا پی اس جی سه گل پیش افتاد اما الیس دقیقه ۷۸ یک گل را پاسخ داد و میزبان دقیقه ۹۲ به گل دوم هم رسید ولی برای به تساوی کشیده شدن بازی دیگر دیر شده بود. هندوراسی ها امیدوارند تا الیس فردا یک بار دیگر برابر ناواس گلزنی کند و در نقطه مقابل نیز کاستاریکا مثل همیشه چشم به درخشش ناواس دارد. ناواس با درخشش خود در ۷ بازی گذشته، تا به اینجا مانع از این شده تا شانس صعود کاستاریکا از بین برود. 

البته در حال حاضر تردیدهایی در مورد حضور ناواس در این بازی وجود دارد و باید دید تا فردا چه خواهد شد.

تگ ها


تیم ملی هندوراس کیلور ناواس پاری سن ژرمن فوتبال جهان بوردو کاستاریکا هندوراس فوتبال