جدایی آلگری از یووه؛ زیدان و ستارگانی که در راهند

با جدایی آلگری، شانس زیدان برای هدایت یووه بیش از سایرین است...

با جدایی آلگری، شانس زیدان برای هدایت یووه بیش از سایرین است

در تابستان پیش رو باید منتظر تغییر تحولات زیادی روی نیمکت تیم‌های بزرگ اروپایی باشیم.

به گزارش مدال، مائوریتسیو پیستوکی، روزنامه ‌نگار مشهور ایتالیایی امروز خبر از جدایی مکس آلگری در پایان فصل از یوونتوس داده و مدعی شد وی احتمالا فصل بعد در یکی از تیم های لیگ برتری مشغول به فعالیت خواهد شد که شانس منچستریونایتد از دیگر تیم ها بیشتر است.

این در حالی است که اوله گونار سولسشر در منچستریونایتد نتایج خوبی گرفته و در صورت ادامه این روند تا پایان فصل، قاعدتا وی فصل بعد هم هدایت شیاطین سرخ را بر عهده خواهد داشت.

اخبار حاکی از عدم تمایل مدیران یوونتوس به ادامه همکاری با آلگری است و در صورت رخ دادن این اتفاق، شانس زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی و سابق رئال مادرید که تبحر ویژه ای در فتح لیگ قهرمانان دارد، برای انتصاب به عنوان سرمربی جدید بانوی پیر بیش از دیگر گزینه ها خواهد بود.

با نشستن احتمالی زیدان روی نیمکت یووه، دیگر کریستیانو رونالدو تنها بازیکنی نیست که از رئال مادرید به یوونتوس محلق شده و احتمال انتقال چند ستاره دیگر هم وجود دارد.

یوونتوس به شدت علاقمند به عقد قرارداد با سه ستاره رئال مادرید یعنی مارکو آسنسیو، ایسکو و مارسلو است. ایسکو از شرایط اخیر خود و نیمکت نشینی های متوالی در سانتیاگو برنابئو ناراضی است و در مورد مارسلو نیز شایعات زیادی مبنی بر تمایل وی به بازی کردن دوباره کنار کریستیانو رونالدو شنیده می شود.

همچنین مارکو آسنسیو، ستاره خلاق و جوان رئال مادرید که زیر نظر زیدان به اوج رسید، از دیگر بازیکنان مدنظر بیانکونری در صورت عقد قرارداد با سرمربی سابق رئال مادرید است.