جدایی احتمالی دروازه‌بان نارنجی‌پوشان

دروازه‌بان باتجربه سایپا پس از ۶ سال حضور در این باشگاه راهی تیم دیگری خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه سایپا پس از آنکه ابراهیم صادقی را به‌عنوان سرمربی فصل آینده‌اش انتخاب کرد و تصمیم به ادامه همکاری با او گرفت، از دیروز وارد بازار نقل و انتقالات تابستانی شد و در نخستین اقدام پیروز قربانی را به جمع اعضای کادر فنی و فریبرز گرامی و حمید گلزاری را به فهرست نفرات‌اش اضافه کرد.

اما نارنجی پوشان در نقل و انتقالات ممکن است چند بازیکن کلیدی خود را از دست بدهند؛ خالد شفیعی که فصل خوبی در سایپا داشت، اعلام کرده در این تیم نمی‌ماند و راهی باشگاه دیگری می‌شود.

آرمین سهرابیان نیز با توجه به پیشنهاداتش بعید است در سایپا بماند و پیش‌بینی می‌شود به تیم دیگری برود ولی بازیکن شاخص دیگری که احتمالا از جمع نارنجی پوشان جدا خواهد شد، حامد فلاح‌زاده است.

دروازه‌بان که فصل خوبی را پشت سر گذاشت و در ۲۳ مسابقه ۹ کلین‌شیت داشت، پس از ۶ سال حضور مداوم احتمالا از جمع نارنجی پوشان جدا خواهد شد و لیگ بیستم را با تیم دیگری آغاز می‌کند.

فلاح‌زاده که کاپیتان دوم سایپا هم محسوب می‌شود، در نیم‌فصل دوم نمایش خوبی مقابل تیم‌های سپاهان، استقلال، شهرخودرو، پیکان و ... داشت و در روند امتیازگیری تیمش ایفای نقش کرد ولی به نظر می‌رسد کار او در جمع نارنجی پوشان تمام شده و این دروازه‌بان را باید فصل آینده با لباسی غیر از سایپا ببینیم.

حامد فلاح‌زاده در گفت‌وگویی کوتاه در این باره به خبرنگار ما عنوان کرد: قراردادم با باشگاه سایپا به پایان رسیده و به دنبال تجربه شرایط جدید هستم؛ دو پیشنهاد جدی دارم، در حال مذاکره هستم و فکر نهایتا تا اوایل هفته آینده تیم جدیدم را معرفی کنم.

بیشتر بخوانید:

پیروز قربانی در کادرفنی سایپا/هافبک دفاعی جدید درجمع نارنجی پوشان

فریبرز گرامی به سایپا پیوست

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ فوتبال ایران حامد فلاح زاده سایپا فوتبال