جدایی احتمالی عالیشاه بخاطر بازگشت وحید امیری/ بندی که فعال نشده بود

بحث جدایی احتمالی امید عالیشاه از جمع سرخپوشان سبب شده تا گمانه‌زنی هایی درباره تصمیم این بازیکن انجام شود و برخی این جدایی را قطعی بدانند....

در صورت  قطعی شدن بازگشت وحید امیری به احتمال فراوان امید عالیشاه تیم را با استفاده از بند موجود در قراداد خود ترک خواهد کرد.

 به گزارش خبرنگار مدال، عالیشاه قصد جدایی نداشت اما حال که قرار است امیری برگردد عالیشاه با فعال کردن بند قرارداد تیم را ترک می کند. عالیشاه تا قبل از این چنین  تصمیمی نگرفته بود اما از آنجا که پست تخصصی عالیشاه وینگر چپ است و ترابی و نعمتی هم در این پست بازی می کنند با بازگشت امیری عرصه برای بازی کردن در ترکیب  سنگین تر خواهد شد و عالیشاه هم تصمیم دارد در آرامش به کار خود ادامه داده و جایی بازی کند که شانس بازی بیشتری داشته باشد.

احمد نوراللهی و فرشاد احمدزاده هم طی سالهای گذشته در پست وینگر چپ با نظر برانکو  بارها  بازی کرده بودند.امیری تجربه بازی در هافبک نفوذی را هم دارد اما باشگاه پرسپولیس بعد از حفظ رفیعی که قرارداد داشت در آستانه تمدید قرارداد رسن است و بعید است که امیری در پست هافبک نفوذی مدنظر باشد و بخواهند با رسن که از نظر مبلغ قرارداد سال آتی با باشگاه به توافق رسیده و فقط دریافت مطالبات را شرط تمدید دانسته تمدید نکنند.

بدین ترتیب باید دید عالیشاه در نهایت مصر به جدایی خواهد بود یا که به کار خود در پرسپولیس ادامه می دهد و اگر تصمبم به جدایی داشته باشد واکنش عرب چه خواهد بود.

اخبار مرتبط:

احتمال جدایی عالیشاه از پرسپولیس

تگ ها


امید عالیشاه پرسپولیس وحید امیری بازگشت وحید امیری اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال