جدایی احتمالی کاوه رضایی از بروژ

ملیپوش ایرانی تیم فوتبال بروژ بلژیک برخلاف انتظارات ظاهر شده و نتوانسته تواناییهای خود را اثبات کند ......

ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال بروژ بلژیک برخلاف انتظارات ظاهر شده و نتوانسته توانایی‌های خود را اثبات کند.

به گزارش خبرنگار مدال، میزان نوشت؛ کاوه رضایی که پس از جدایی از استقلال راهی تیم شارلوای بلژیک شده بود توانست عملکرد خوبی در این تیم داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا در تابستان راهی یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های بلژیک یعنی کلوب بروژ شود.
رضایی با ۵ میلیون یورو یکی از گران‌ترین خرید‌های بروژ به شمار می‌رود و این در حالی است که این بازیکن با اینکه چند بازی برای این تیم انجام داده، ولی هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند. این ملی‌پوش ایرانی که با سروصدای زیاد راهی بروژ شد پس از گذشت چند بازی تنها یک گل از روی نقطه پنالتی برای تیمش به ثمر رسانده و در دیگر بازی‌ها موفقیت چندانی نداشته تا این موضوع باعث واکنش رسانه‌های بلژیکی هم بشود.
رسانه‌های بلژیکی در یکی، دو هفته اخیر انتقاداتی را به مسئولان باشگاه بروژ کردند و به آن‌ها گفتند این بازیکن ارزش پولی که برایش هزینه شده را نداشته است.
به این ترتیب کاوه رضایی فرصت چندانی برای خودنمایی در تیمش ندارد و باید پس از اتمام اردوی تیم ملی در بازی‌های بروژ خود را به کادرفنی و هواداران ثابت کند در غیر اینصورت شاهد جدایی احتمالی این مهاجم در نیم‌فصل خواهیم بود که قطعا این موضوع می‌تواند تاثیر زیادی در آینده فوتبالی او داشته باشد.

تگ ها


کاوه رضایی فوتبال