جدایی از منچسترسیتی بهترین راه دی‌بروین برای فتح توپ طلا؟

سرمربی سابق کوین دی‌بروین ستاره تیم منچسترسیتی، در صحبت‌هایی از تنها راه پیش روی دی‌بروین برای رسیدن به توپ طلا سخن گفت....

سرمربی سابق کوین دی‌بروین ستاره تیم منچسترسیتی، در صحبت‌هایی از تنها راه پیش روی دی‌بروین برای رسیدن به توپ طلا سخن گفت.

به گزارش مدال، «هاین فن‌هازبروک» سرمربی پیشین باشگاه خنک که زمانی هدایت «کوین دی‌بروین» را بر عهده داشت، باور دارد که ستاره بلژیکی بهترین گزینه برای تغذیه «نیمار جونیور»، «ادینسون کاوانی» و «کیلیان امباپه» خواهد بود.

دی‌بروین شاید کلیدی‌ترین بازیکن در ترکیب «پپ گواردیولا» باشد اما فن‌هازبروک اعتقاد دارد که انتقال به پاری‌سن‌ژرمن می‌تواند او را به توپ طلا برساند.

فن‌هازبروک در مصاحبه جدید خود گفت: «کوین دو لیگ برتر و چند عنوان قهرمانی دیگر با منچسترسیتی برده است و پیش از آن هم بهترین بازیکن فصل آلمان انتخاب شده بود. اما کوین هیچ افتخار بین‌المللی ندارد و این عناوین مانند لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی هستند که در چشم هستند.»

او در ادامه گفت: «شکی ندارم که اگر دی‌بروین یکی از این تورنمنت‌ها را فتح کند، نامش به عنوان نامزد فتح توپ طلا و بهترین بازیکن سال فیفا مطرح می‌شود. با توجه به خط دفاعی منچسترسیتی به موفقیت آنها در عرصه بین‌المللی شک دارم.»

فن‌هازبروک درباره مقصد مناسب دی‌بروین نیز گفت: «من نمی‌گویم که در صورت انتقال به رئال مادرید یا بارسلونا به آسانی قهرمان اروپا می‌شود. دوست دارم او راهی پاری‌سن‌ژرمن شود. او بهترین گزینه برای تغذیه کاوانی، امباپه، و نیمار است.»

بیشتر ببینید:

کوین دی‌ بروین، استاد بی‌بدیل بازی‌سازی /ویدیو


 

تگ ها


کوین دی بروین دی بروین توپ طلا توپ طلا منچسترسیتی سیتیزن‌ها پاری سن ژرمن فوتبال جهان کوین دبروین منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال