جدایی تبریزی و کریمی قطعی شد

باشگاه استقلال لیست بازیکنان مدنظرش را برای تمدید با این تیم اعلام کرد که خبری از مرتضی تبریزی و محسن کریمی نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالیکه آبی پوشان باید فردا در دیدار فینال جام حذفی به مصاف تراکتورسازی بروند، این باشگاه به صورت رسمی اعلام کرد که در پی تمدید با بازیکنان مدنظرش است.


طبق اعلام رسمی باشگاه استقلال، علی کریمی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید باقری و فرشید اسماعیلی در لیست تمدیدی‌های این باشگاه برای حضوری قدرتمند در فصل آتی هستند و مدیران این تیم مذاکرات اولیه را جهت تمدید با بازیکنان یاد شده، آغاز کرده اند.


نکته جالب در این لیست، غیبت دو بازیکنی است که قراردادشان با آبی پوشان به پایان رسیده است. مرتضی تبریزی که با قراردادی گران قیمت از ذوب آهن به استقلال آمد تا به نوعی جانشین مامه تیام باشد، به هیچ وجه نتوانست انتظارات را برآورده کند و در یکی از دیدارهای تدارکاتی این تیم در دوارن پسا کرونا، دچار پارگی رباط صلیبی شد تا عملا ادامه فصل قبل و نیم فصل اول لیگ آتی را از دست بدهد. قرارداد تبریزی با استقلال در انتهای لیگ نوزدهم به پایان رسید و حالا باشگاه استقلال به نوعی رسما اعلام کرد که قصد تمدید با این بازیکن را ندارد. 


دیگر بازیکنی که در پایان لیگ نوزدهم قراردادش با استقلال تمام شد، محسن کریمی است. مهاجم آبی پوشان که در لیگ نوزدهم برای سومین بار دچار پارگی رباط صلیبی شد، فصل را از دست داد و حالا به نوعی نامش در لیست خروجی های استقلال دیده می شود تا او نیز به مانند تبریزی به دنبال انتخاب تیم جدیدش باشد.


از ۸ بازیکنی که در پایان فصل دیگ قراردادی با استقلال نخواهند داشت، تنها قرارداد داریوش شجاعیان تمدید شده و هواداران این تیم در انتظار تمدید با ستاره هایی نظیر علی کریمی، محمد دانشگر و روزبه چشمی هستند.

بیشتر بخوانید:
ماموریت بزرگ سلیمی برای مهار دیاباته و قایدی

اولین خرید لیگ برتری استقلال ؛ یک مدافع وسط

 

 

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ فوتبال ایران مرتضی تبریزی محسن کریمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال