Banner

جدایی تلخ ستاره لیورپول از آنفیلدی‌ها؛ دانکن هم‌تیمی ریبری می‌شود؟

بابی دانکن ستاره جوان باشگاه لیورپول و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در آستانه توافق و انتقال به باشگاه فیورنتینا قرار دارد، تیمی که اخیراً فرانک ریبری را به خدمت گرفته است....

به گزارش مدال؛ «بابی دانکن» ستاره جوان و آینده‌دار باشگاه لیورپول به زودی با 1.8 میلیون پوند راهی باشگاه فیورنتینا خواهد شد. بر اساس اخبار رسیده از انگلیس، مسئولان سرخ‌پوشان مرسی‌ساید به دانکن 18 ساله اجازه مذاکره با فیورنتینا در روز آخر نقل‌وانتقالات را داده‌اند و اگر اتفاق خاصی در ساعات آینده رخ ندهد او با بنفش‌های فلورانس قراردادی سه ساله امضا خواهد کرد که بر اساس آن 20% از مبلغ فروش او توسط فیورنتینا در آینده به باشگاه انگلیسی خواهد رسید.

دانکن در هفته‌های گذشته موضوع داغ رسانه‌های انگلیسی بود؛ «سیف روبیه» مدیر برنامه‌های او لیورپول را متهم کرد که دانکن را برخلاف میلش در باشگاه نگاه داشته‌اند و او خواهان جدایی قرضی است. لیورپول نیز بلافاصله به این مسئله واکنش نشان داد و اتهامات را رد کرد. دانکن اما در توئیتی نوشت: «من تنها می‌خواهم بازی کنم!!»

روبیه همچنین مدعی شد که دانکن هفته گذشته چهار روز به دلیل استرس نتوانسته تختش را ترک کند و لیورپول او را تحت فشار قرار داده است و حتی به دلیل فشار روانی نتوانسته در دیدار زیر 23 ساله‌های لیورپول برابر ساوتهمپتون بازی کند.

با بالا گرفتن تنش‌ها «جیمی کرگر» در فضای مجازی از سیف خواست تا موکلش را قانع کند که در لیورپول بماند و به پیشرفتش ادامه دهد. اما واکنش تند سیف باعث شد که کرگر در ادامه بگوید: «به نظرم دانکن باید با او قطع همکاری کند وگرنه از باشگاه به زودی اخراج می‌شود!»

دانکن به شدت مورد توجه مربیان لیورپول بود و در تیم کلوپ هم در پیش‌فصل درخشید اما پایان داستان او و لیورپول به تلخی رقم خورد این مهاجم به زودی راهی فلورانس خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تاریخ‌سازی کلوپ با عبور از رکورد لیورپول دالگلیش

تگ ها


بابی دانکن لیورپول فیورنتینا سرخپوشان مرسی‌ساید بنفش‌های فلورانس اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فیورنتینا لیگ برتر سری آ فوتبال