جدایی ستاره اسپانیایی بایرن بعد از ۸ سال درخشان؟

بایرن مونیخ تایید کرد خاوی مارتینز ستاره اسپانیایی این تیم خواهان ترک مونیخ است و در صورت دریافت پیشنهاد مناسب واگذار خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کارل هاینتس رومینگیه رئیس باشگاه بایرن مونیخ تایید کرد که خاوی مارتینز هافبک اسپانیایی این تیم بعد از هشت فصل حضور در باواریا خواهان ترک مونیخ است و در صورتیکه بایرن پیشنهادی مناسب برای او دریافت کند مارتینز را واگذار خواهد کرد.

خاوی مارتینز ۳۱ساله سال ۲۰۱۲ از اتلتیک بیلبائو به بایرن ملحق شد. او در این هشت سال با پیراهن بایرن ۱۹ جام قهرمانی بدست آورده. اما در فصلی که گذشت اما تنها ۱۰ بار به عنوان بازیکن فیکس برای بایرن به میدان رفت و اخیرا وارد سال پایانی قرارداد خود شده. در نتیجه مارتینز تصمیم گرفته زمان برای ترک تیم باواریایی فرا رسیده.

رومینیگه در گفتگویی با روزنامه آبند زایتونگ گفت:" ما می دانیم که خاوی مارتینز قصد دارد باشگاه را ترک کند البته اگر پیشنهاد مناسبی داشته باشد. ما سر راه او مانعی نخواهیم گذاشت چرا که او همیشه برای ما بازیکنی خوب‌، جدی و قابل اتکا بوده. ما همیشه سعی می کنیم راه حلی بیابیم که به نفع بازیکنها باشد".

مارتینز هم اخیرا در مصاحبه ای با مارکا گفته بود:" به هر پیشنهادی که از نظر شخصی و فیزیکی برایم مناسب باشد روی خوش نشان خواهم داد. من می توانم در آمریکا‌، استرالیا یا اسپانیا زندگی و بازی کنم. من شش سال فوق العاده در بیلبائو داشته ام و البته این هم می تواند یک گزینه عالی باشد".

بیشتر ببینید:

گلهای دیدنی بارسلونا برابر بایرن مونیخ/ ویدیو

آماده‌سازی بدنی بازیکنان بارسلونا برای دیدار برابر بایرن‌مونیخ/ ویدیو

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ خاوی مارتینز فوتبال جهان فوتبال