جدایی ستاره مورد علاقه لیونل مسی از بارسلونا

آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا که در آستانه جدایی است، بازیکن مورد علاقه لیونل مسی بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می رسد جدایی آرتور ملو از بارسلونا قطعی باشد و این هافبک برزیلی و ۲۳ ساله در آستانه انتقال به یوونتوس قرار دارد. همچنین توافق حاکی از آن است که میرالیم پیانیچ، ستاره بوسنیایی یوونتوس نیز به ازای قرارداد آرتور راهی نوکمپ خواهد شد و فصل بعد برای بارسلونا بازی می کند. اما در رسانه های اجتماعی ویدئویی مربوط به سال ۲۰۱۸ دست به دست می شود که در آن لیونل مسی، کاپیتان بارسا به تمجید از سبک بازی آرتور پرداخته است و هواداران این تیم معتقدند بی شک لیونل مسی موافق جدایی این بازیکن نخواهد بود. اتفاقی که در این سالها چندین بار رخ داده و  مهم ترین نمونه اش رفتن نیمار از بارسلونا بوده است.

در این مصاحبه لیونل مسی گفته است: "سبک بازی آرتور ملو بسیار شبیه ژاوی است، زیرا او دوست دارد با توپ بازی کند، علاقمند به ارسال پاس های کوتاه است و نمی خواهد توپ را از دست ندهد. آرتور بسیار محکم است و این عملکرد من را متعجب و شگفت زده کرده است.

سبک بازی آرتور به همان شکلی است که در ما در بارسلونا پیاده می کنیم. آرتور به سرعت شرایط بازی در بارسلونا و تمرینات را درک کرد و هواداران بارسلونا مانند بازیکنانی را دوست دارند که با هنگام پا به توپ بودن توانا هستند و ما عادت کرده ایم که صاحب توپ باشیم."

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟

تگ ها


آرتور ملو لیونل مسی فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات لیونل مسی أرتور بارسلونا فوتبال