جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید قطعی شد؟

مارکا مدعی شد سرخیو راموس و رئال مادرید حاضر نیستند از مواضع خود پایین بیایند و شرایط برای تمدید قرارداد این بازیکن بسیار دشوار شده است....

به گزارش "ورزش سه"، توافق در مذاکرات معمولاً زمانی حاصل می‌شود که حداقل یکی از طرفین از مواضع خود پایین بیایند. اما در مورد تمدید قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید می توان گفت هیچ کدام از طرفین حاضر به انجام این کار نیستند و درخواست‌های ابتدایی هر دو با هیچ تغییری مواجه نشده است.

شرایط ساده است. کاپیتان پیشنهاد کاهش ۱۰ درصد از حقوق خود را می پذیرد اما به شرطی که قرارداد جدید او دو ساله باشد. در همین حال رئال مادرید و مشخصا فلورنتینو پرز حاضر نیستند که پیشنهاد متفاوتی نسبت به آنچه در ژانویه مطرح شد، به سرخیو راموس ارائه دهند.
راموس و پرز اخیراً دو بار با یکدیگر ملاقات داشتند و همانطور که مارکا گفته بود امیدهایی برای تمدید قرارداد ایجاد شده بود اما حالا به نظر می‌رسد که شرایط دوباره به بن‌بست کامل رسیده است.

پیشنهادی که فلورنتینو پرز روی میز گذاشت تاریخ انقضا داشت و در حال حاضر دیگر معتبر نخواهد بود. حالا شرایط به گونه‌ای رقم خورده که می‌توان گفت تمدید قرارداد سرخیو راموس به بن‌بست کامل رسیده و زمان نیز در حال به اتمام رسیدن است اما در عین حال روابط خوب و محترمانه بین کاپیتان و رئیس باشگاه می‌تواند به رقم خوردن یک معجزه منجر شود.

با همه این تفاسیر تنها ۵۰ روز دیگر تا پایان قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید باقی مانده و بنابر ادعای مارکا حالا می توان گفت که کاپیتان محبوب رئالی ها در آستانه ترک این تیم قرار گرفته است و  امیدها در رابطه با تمدید او به حداقل خود رسیده است.

تگ ها


سرخیو راموس فلورنتینو پرز فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال