جدایی طلب نساجی در یک‌قدمی گل ماند (عکس)

مهاجم نساجی مازندران در بازگشت به ترکیب این تیم تلاش بی‌ثمری برای گلزنی انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران پس از دو هفته در لیگ برتر که کریم اسلامی را بخاطر موضوع جدایی‌اش از این باشگاه در اختیار نداشت، در دیدار هفته هجدهم برابر سایپا دوباره در خط حمله می‌دید که این مهاجم با وجود حملات زیاد برای گلزنی در باز کردن دروازه حریف ناکام ماند.

اسلامی در نیمه اول یک خط عقب‌تر از علی آل‌کثیر، مهاجم نوک تیمش بود ولی با تغییرات تاکتیکی ساکت الهامی به راس خط حمله رفت و توانست در نیمه دوم چهار فرصت جدی داشته باشد که دو بار توپ‌های او با اختلاف کم از کنار دروازه راهی اوت شد و دو بار هم منادی توپ‌های او را برگشت داد.

مهاجم نساجی که پس از توافق با مجید جلالی در آستانه فسخ قرارداد از نساجی و انتقال به تیم دیگری بود، با حضور ساکت الهامی و مخالفت این مربی برای جدایی در دو دیدار حذفی و لیگ برتر مقابل سایپا به ترکیب و خط حمله تیمش بازگشت که حضور او در کسب دو برد متوالی برای تیمش موثر بود.

نساجی امیدوار است با توانمندی تمام بازیکنانش به ویژه نفرات هجومی ازجمله کریم اسلامی که در نیم‌فصل اول چهار پاس گل داد و یک گل به ثمر رساند، در ادامه فصل نتایج بهتری بگیرد و از خطر سقوط نجات پیدا کند.

تگ ها


کریم اسلامی نساجی مازندران