جدایی عبدالرزاق حمدالله از النصر منتفی شد

عبدالرزاق حمدالله ستاره مراکشی النصر با ارسال ۷ پیام در قالب چند توئیت در توئیتر شخصی خود، جدایی از النصر را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، سرانجام شایعات و گمانه زنی ها درخصوص آینده عبدالرزاق حمدالله به پایان رسید و این بازیکن اعلام کرد که به کارش در این تیم ادامه می دهد. پس از پایان دیدار هفته نخست لیگ عربستان که با پیروزی النصر به پایان رسید، حمدالله در تمرینات تیمش شرکت نکرد و در دیدار هفته دوم برابر الفیصلی نیز غایب بود تا شایعات پیرامون اختلاف این بازیکن و مانوس منزس سرمربی برزیلی النصر به اوج خود برسد.


در جریان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با فولاد خوزستان بود که حمدالله پس از تعویض، ضربه ای را به بطری آب کنار زمین وارد کرد که این مسئله با واکنش مربی تیم مواجه شد. از همان زمان مشخص بود که مهاجم مراکشی با مانو منزس وارد یک چالش شده است. او در دیدار هفته نخست مجددا تعویض شد و جایش را به وینسنت ابوبکر داد و سپس در تمرینات تیمش شرکت نکرد و در این میان چند روز قبل نیز برادر و مدیربرنامه حمدالله با انتشار پستی در اینستاگرام خود که نوشته بود: زمان تجربه جدید و موفقیت جدید در محیط سالم فرا رسیده است، موفق باشید برادرم.


رسانه های عربستانی مدعی شده بودند نام حمدالله در لیست آسیایی مانو منزس قرار ندارد و این بازیکن به همین دلیل به دنبال ترک النصر و پیوستن به الاتحاد است. سرانجام امروز این مهاجم کهنه کار با ارسال چند توئیت در قالب ۷ پیام مهم برای هواداران النصر، به تمامی شایعات پایان داد.


این بازیکن نوشت: من یک بازیکن حرفه ای هستم و با النصر قرارداد دارم و به آن احترام می گذارم. من هرگز با تیم خود چانه زنی نکرده ام و هرگز با تیم بحث نمی زنم، زیرا تیم از من بزرگتر است. تا زمانی که قرارداد من با تیمم معتبر باشد، در باشگاه النصر ادامه خواهم داد. عشق بین من و طرفداران واقعی النصر را هیچ کس از هم جدا نمی کند.


او ادامه داد:غیبت من در آخرین مسابقه یک تصمیم فنی بود و به آن احترام می گذارم. تا زمانی که پیراهن این تیم ریشه دار را بر تن دارم، همیشه در تلاش هستم تا طرفداران آن را خوشحال کنم. منتظر دروغ و تهمت دیگر دلقک ها هستم. آرامش و رحمت خدا بر شما باد.


بدین ترتیب داستان جدایی عبدالرزاق حمدالله از زردپوشان شهر ریاض منتفی شد. این مهاجم زهردار و باتجربه، در طی سالهای حضورش در النصر، ۱۰۱ بار برای این تیم به میدان رفته و موفق به زدن ۱۰۹ گل شده ضمن اینکه او ۲۳ بار هم پاس گل داده که آمار فوق العاده ای برای این بازیکن مراکشی محسوب می شود. النصر حریف تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. دیدار دو تیم ۲۳ شهریور در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه برگزار می شود.

تگ ها


النصر عربستان عربستان سعودی