جدایی غافلگیرکننده دو بازیکن/ تراکتور در قراردادها دست برده است؟

بازیکنانی که بنا بر دلایلی از تیم فوتبال تراکتور جدا شده‌اند عنوان کرده‌اند مسئولان این باشگاه بدون هماهنگی با آنها در قراردادهایشان دست برده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال تراکتور تبریز که فصل گذشته عنوان قهرمانی جام حذفی را به خود اختصاص داد در شرایطی دیدار فینال را برگزار کرد که رشید مظاهری از چند هفته قبل به دلیل مشکلاتی که با این تیم داشت حاضر به حضور در تمرینات نشد.

همین اتفاق پرونده جدیدی را برای این تیم تبریزی باز کرد و مسئولان تراکتور ناچار شدند از دروازه بان گرانقیمت خود به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کنند. این ماجرا ماه‌ها به طول انجامید و حتی پس از پیوستن رشید مظاهری به استقلال هم پرونده در جریان بود تا اینکه کمیته انضباطی رای قطعی خود را صادر و حق را به مظاهری داد.

مظاهری که فصل بیستم رقابت‌های لیگ برتر را با استقلال سپری خواهد کرد در گفتگوهایش تاکید کرده بود که مسئولان باشگاه تراکتور در قراردادش دست برده‌اند و مواردی را تغییر داده‌اند که مورد تایید وی نیست. وی با همین دلیل توانست در کمیته انضباطی برنده یک پرونده پر سر و صدا شود.

در حالی که مسئولان تراکتور به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده‌اند تا بتوانند در پرونده رشید مظاهری رای را به سود خود تغییر دهند، یک جدایی دیگر در این باشگاه خبرساز شده و به نظر می‌رسد که رضا شکاری هم همان راهی را خواهد رفت که پیش از این رشید مظاهری رفته بود.

شکاری که قراردادی بلند مدت با تراکتور داشت در شروع لیگ بیستم حاضر به همراهی تیم تبریزی نشد و اعلام کرد قصد دارد از این تیم جدا شود. در این مورد عنوان شده است که او از یک تیم اسپانیایی و دو تیم ایرانی پیشنهاد دارد اما هنوز تکلیفش را مشخص نکرده است.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد دلیل جدایی شکاری از تراکتور همان دلیلی است که باعث شد رشید مظاهری از این تیم جدا شود. به گفته یکی از نزدیکان شکاری مسئولان تراکتور برخی موارد قرارداد وی را تغییر داده‌اند که همین امر موجبات نارضایتی این بازیکن را فراهم کرده است.

در این مورد گفته می‌شود یک وکیل مشاوره‌های لازم را به شکاری داده است تا او بتواند در صورت شکایت احتمالی تراکتوری‌ها برنده پرونده باشد و همان راهی را دنبال کند که پیش از این دروازه بان این فصل استقلال طی کرده است.

برخی بازیکنان تراکتور عنوان کرده‌اند که قراردادهایی که هنگام حضورشان در این تیم منعقد کرده‌اند در برخی موارد با تغییراتی مواجه شده که آنها در جریانش نبوده‌اند. البته بخش عمده این ماجرا مربوط به مسائل مالی می‌شود. هر چند در مورد بازیکنان بزرگ و تاثیرگذار این تیم مشکلی وجود دارد و قراردادها تغییری نکرده است.

بیشتر بخوانید:

اطمینان تراکتور از حل مشکل سعید واسعی

آیا تراکتور در استفاده از واسعی ریسک کرد؟

 

 

تگ ها


تیم فوتبال تراکتور کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فوتبال ایران محمد رشید مظاهری رضا شکاری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال