!جدایی فقط به مقصد اتلتيكو

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، ديگو كاستا راه جديدي براي انتقام گيري از آنتونيو كونته پيدا كرده ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، ديگو كاستا راه جديدي براي انتقام گيري از آنتونيو كونته پيدا كرده. او نمي خواهد اجازه بدهد كه مربي او را به جدايي از باشگاه وادار كند و فقط در صورتي مي خواهد چلسي را ترك كند كه راهي اتلتيكومادريد شود.

كونته به خاطر اختلافاتي كه با اين بازيكن جنجالي داشته ترجيح مي دهد هرچه زودتر از دست او خلاص شود و به جايش روملو لوكاكو را به خدمت بگيرد اما گويا كاستا مي خواهد سد او شود. كاستا پيشنهاد بازي در ليگ چين را نپذيرفته و فقط در صورتي از استمفوردبريج مي رود كه راهي اتلتيكومادريد شود.

او به خاطر اينكه مربي در يك اس ام اس به او گفت ديگر براي فصل بعد رويش حساب نمي كند به شدت عصباني شد و دريافت كه ديگر آينده اي در اين تيم ندارد. اين رويكرد جديدش هم شيوه جديد او براي سخت تر كردن كار مربي ايتاليايي است.

كونته فكر مي كرد وقتي غير رسمي بازيكنش را اخراج كرده او حتماً از چلسي جدا خواهد شد. كاستا 28 ساله دو سال ديگر با چلسي قرارداد دارد و دستمزد هفتگي او 150 هزار پوند است و از وضعيت اش رضايت چنداني ندارد. او هرگز به طور كامل در لندن جا نيفتاد هر چند كه فصل قبل با 20 گلي كه به ثمر رساند چلسي را به دومين مقام قهرماني طي سه سال اخير رساند. او حس مي كند كه اگر به مادريد برگردد خوشحال تر خواهد بود و در وطنش همه چيز راحت تر پيش مي رود. به همين خاطر بود كه پيشنهاد چيني ها را رد كرد. در صورت پيوستن به اتلتيكو هم كاستا بايد تيمي را براي قرضي بازي كردن تا ماه ژانويه پيدا كند چون اتلتيكو از انجام نقل و انتقالات در تابستان محروم است.

 

تگ ها


اخبار روز چلسی فوتبال