جدایی قریب به یقین ستاره کروات از بارسلونا

هم اسپورت و هم موندودپورتیوو از احتمال بالای جدایی ایوان راکیتیچ از بارسا به فاصله یک هفته تا اتمام نقل و انتقالات تابستانی خبر داده‌اند...

جدایی قریب به یقین ستاره کروات از بارسلونا

به گزارش مدال، شب گذشته و در برتری 5-2 بارسلونا برابر بتیس، نیمکت‌نشینی ایوان راکیتیچ بیش از همه تعجب برانگیز بود. ستاره کروات که تا فصل گذشته بازیکن همیشه ثابت ارنستو والورده بود، در هر دو بازی فصل جدید بارسا روی نیمکت نشسته و عجیب اینکه دیشب حتی یک دقیقه هم وارد میدان نشد.

سرمربی بارسا در پایان بازی و در پاسخ به سوالی در مورد دلیل نیمکت نشینی های راکیتیچ گفت: "این به دلیل تعدد هافبک‌های ماست. برای مثال آلنیا هفته گذشته بازیکن ثابت بود و امروز روی سکوها حضور داشت."

نشریات کاتالونیا اما ادعا کرده‌اند که بارسلونا در حال مذاکره با یوونتوس برای ایوان راکیتیچ است و والورده به خصوص پس از جذب فرانکی دی یونگ، دیگر روی هافبک کروات 31 ساله خود مثل سابق حساب نمی‌کند و راکیتیچ هم این را متوجه شده است. او البته همواره از علاقه‌اش برای ماندن در بارسا صحبت کرده ولی به نظر می‌رسد که دیگر متقاعد شده است که پس از 5 سال باید بارسلونا را ترک کند.

راکیتیچ فصل گذشته نیز تا یک قدمی PSG رفت ولی در نهایت با صحبت های والورده ترجیح داد بماند. یک سال بعد، اوضاع کاملاً تغییر کرده و راکیتیچ بزرگترین حامی خود را نیز از دست داده است.

یک هفته تا پایان نقل و انتقالات باقی مانده و همه چیز نشان می‌دهد که راکیتیچ بارسا را ترک خواهد کرد.

اخبار مرتبط:

غیبت مجدد مسی در تمرینات بارسلونا

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان موندو دیپورتیوو نشریه اسپورت ستاره کروات ایوان راکیتیچ بارسلونا لالیگا فوتبال