جدایی قطعی راموس؛ رئال در فکر مراسم وداع آبرومند

مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو شب گذشته ادعا کرد که سرخی راموس درایان فصل رئال را ترک می کند....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، سرخیو راموس کاپیتان رئال هفته ها در مذاکره با باشگاه برای تمدید قرارداد بود ولی در نهایت اطلاع داد که شرایط جدید برای او پذیرفتنی نیست. راموس حاضر نیست یک ساله بدون افزایش دستمزد تمدید کند و به سران باشگاه گفته است که پی اس جی به او پیشنهادی بهتر ارائه داده است.

در حالی که گفته می شود اخیرا او با فلورنتینو پرز رئیس رئال مذاکراتی مثبت داشته و حتی شب گذشته در ورزشگاه دی استفانو با سه مدیر بلندپایه باشگاه سرپایی گفت و گو کرد، چوزپ پدررول مجری برنامه ال چیرینگیتو و از منابع مطمئن و نزدیک به باشگاه رئال معتقد است که راموس تصمیم قطعی خود را گرفته و در پایان فصل جدایی اش حتمی است.

پدررول گفت:« راه بازگشتی نیست. راموس تصمیمش را گرفته و در پایان فصل از رئال خواهد رفت. هدف راموس بازگشت هر چه زودتر به میادین است و می خواهد در بازی های باقیمانده، تمام توانش را برای موفقیت رئال در زمین بگذارد تا با وجدانی راحت جدا شود.

سران باشگاه نیز به اطمینان رسیده اند که دیگر شانسی برای تمدید با راموس نیست. از نظر من راموس در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است. او باید ۱۰ درصد از قراردادش را کاهش داده و قراردادش را تمدید کند هرچند که این حق را دارد که برای سال های پایانی فوتبالش به باشگاهی دیگر برود و دستمزدی بالاتر دریافت کند.

او متاسفانه شرایط فعلی باشگاه را درک نکرده است. رئال از ۹۰۰ میلیون یورو درآمد در سال به ۶۰۰ میلیون یورو رسیده و نمی تواند درخواست مالی راموس را قبول کند. در باشگاه اکنون باید به فکر برگزاری مراسم خداحافظی آبرومند برای راموس باشند تا اتفاقات گذشته در مورد بازیکنانی چون فرناندو هیه رو، رائول و ایکر کاسیاس تکرار نشود.»

تگ ها


فلورنتینو پرز سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال