جدایی مدافع فرانسوی از بارسا قطعی شد

ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی بارسلونا باید به دنبال تیمی دیگر برای خود باشد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بارسلونا دیگر از دست مدافع فرانسوی خود خسته شده و نمی خواهد با او ادامه دهد. ساموئل اومتیتی طی فصول گذشته دائماً با مصدومیت های متوالی دست و پنجه نرم کرده و از ترکیب تیم کاتالانی دور بوده است؛ موضوعی که نارضایتی سران بلوگرانا را به همراه داشته است.

مدافع فرانسوی تا ژوئن سال ۲۰۲۳ با آبی اناری ها قرارداد دارد اما به نظر می رسد که باید جدایی او در پنجره های نقل و انتقالات بعدی را قطعی تلقی کرد؛ با این وجود با توجه به وضعیت اومتیتی در چند فصل اخیر، قطعاً باشگاه بارسلونا کار بسیار دشواری برای فروش این بازیکن همواره مصدوم خود پیش رو خواهد داشت.

با پیوستن اریک گارسیا به بارسا که روز گذشته رسمی شد، این تیم ۵ مدافع میانی در اختیار دارد: جرارد پیکه، اسکار مینگسا، کلمنت لنگله، رونالد آرائوخو و اریک گارسیا و به این ترتیب دیگر جایی برای اومتیتی نیست.

طبق ادعای اسپورت، روز گذشته به مدافع فرانسوی اطلاع داده شده است که باید به دنبال تیمی دیگر برای خود باشد.

اومتیتی در دو فصل اول حضورش و تا سال ۲۰۱۸ مدافع فوق العاده ای نشان داد ولی مصدومیت ها او را از کیفیت همیشگی دور کرد و زیر نظر کومان هم یک نیمکت نشین بود. چیزی که مشکل است اینکه بارسا روی اومتیتی حساب نمی کند و او را باید یکی از جدا شده های قطعی دانست.

تگ ها


ساموئل اومتیتی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال