جدایی مهاجم سپیدرود از این تیم قطعی شد

مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیدار مقابل استقلال تهران این تیم را همراهی نمیکند و پس از گفتوگو با کادر فنی و مدیریتی باشگاه سپیدرود از این تیم جدا شد ......

مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیدار مقابل استقلال تهران این تیم را همراهی نمی‌کند و پس از گفت‌وگو با کادر فنی و مدیریتی باشگاه سپیدرود از این تیم جدا شد.

به گزارش مدال، امین منوچهری مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت که در دیدار مقابل نساجی مازندران در لیست 18 نفره این تیم جای نگرفته بود به دلیل مشکلات خانوادگی پس از مذاکره با کادر فنی و مدیریتی باشگاه سپیدرود رشت به‌صورت توافقی قرارداد خود را فسخ کرده و از این تیم جدا شد.

منوچهری در تمرینات چند روز اخیر سپیدرود شرکت نداشت و به دلیل مشکلات خانوادگی نتوانست تا پایان نیم‌فصل در این تیم باقی‌مانده و شانس خود را برای حضور در ترکیب سرخ‌های شهر باران برای دیدار مقابل استقلال تهران در هفته پایانی نیم‌فصل نخست لیگ برتر بیازماید.

منوچهری مهاجم 194 سانتی‌متری فوتبال کشورمان در لیگ هفدهم در باشگاه نفت تهران عضویت داشته است و در 24 مسابقه موفق به زدن چهار گل شد، وی در فصل جدید نتوانست درخششی در تیم سپیدرود داشته باشد.

علی بهارمست سرپرست تیم فوتبال سپیدرود رشت این خبر را تائید کرد.