جدایی هافبک بایرن مونیخ قطعی شد؟ (عکس)

کورنتین تولیسو، هافبک فرانسوی بایرن مونیخ در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو سال قبل بود که کورنتین تولیسو، هافبک جوان لیون فرانسه با مبلغ ۴۲ میلیون یورو و به عنوان گران ترین خرید وقت تاریخ بایرن مونیخ به این تیم ملحق شد. در ابتدا تصور می شد کیفیت خط میانی بایرن تا سالها با حضور این بازیکن تضمین شود، اما تا به حال که شرایط برای کورنتین تولیسو خوب پیش نرفته است.

نشریه بیلد امروز در گزارشی مدعی شد کادر فنی بایرن مونیخ از عملکرد این بازیکن رضایت ندارد و او در پایان فصل از این باشگاه جدا خواهد شد. مصدومیت و افت کیفیت فنی، باعث شده هانسی فلیک رضایت چندانی از کورنتین تولیسو نداشته باشد و اگر او تا پایان فصل نتواند نظر کادر فنی بایرن را تغییر دهد، در فصل تابستان در لیست فروش قرار خواهد گرفت.

در صورت ابقا در پست سرمربیگری بایرن مونیخ، هانسی فلیک قصد دارد تغییرات مهمی در ترکیب تیمش ایجاد کند و به جز کورنتین تولیسو، این تیم علاقه ای به دائمی کردن قرارداد فیلیپ کوتینیو و پرداخت بند ۱۲۰ میلیون یورویی به بارسلونا را نیز ندارد. تولیسو پیش از انتقال به بایرن در آستانه توافق با یوونتوس بود، اما حالا باید دید مقصد بعدی این هافبک جوان چه تیمی خواهد بود.

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان کورنتا تولیسو فوتبال