جدایی هری کین از تاتنهام قطعی شد

به نظر می رسد هری کین درخواست خروج داده و به مدیران تاتنهام گفته قصد دارد در تابستان جاری این باشگاه را ترک کند....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد نه چندان خوب اسپرز در یک سال اخیر باعث شده هری کین، ستاره گلزن و انگلیسی تاتنهام تصمیم به جدایی از این باشگاه بگیرد. علیرغم عدم تمایل مدیران تاتنهام به فروش این ستاره انگلیسی، باشگاه های انگلیسی منچستریونایتد، منچسترسیتی و چلسی با مدیر برنامه هری کین در تماس بوده و ابراز تمایل کرده اند که این ملی پوش گلزن را به خدمت بگیرند.

مدیران تاتنهام پس از آنکه ژوزه مورینیو در اوایل فصل گذشته به عنوان جایگزین مائوریسیو پوچتینو منصوب شد، هری کین را متقاعد کردند تا برنامه های خود مبنی بر جدایی در تابستان سال گذشته را به تاخیر بیندازد. اما این فصل نیز شرایط تاتنهام چندان تعریفی نداشت و آنها فصل بعد در لیگ قهرمانان غایب خواهند بود.

تمایل خود هری کین ماندن در انگلیس و بازی در لیگ برتر است و او می خواهد آینده اش قبل از حضور در ترکیب تیم ملی انگلیس در جام ملت های اروپا در ماه ژوئن مشخص شود. البته پیش از این اخباری در مورد تمایل تیم های بزرگی چون رئال مادرید و بارسلونا نیز به جذب هری کین منتشر شده بود، احتمالا فصل بعد نیز شاهد ادامه دوران حضور این مهاجم ۲۷ ساله در لیگ برتر خواهیم بود. هری کین در حال حاضر با ۲۲ گل در رقابت های لیگ برتر در کورس گلزنان پیشتاز بوده و به نظر بسیاری در کنار رابرت لواندوفسکی بهترین شماره ۹ جهان است.

تگ ها


هری کین تاتنهام