جدایی والدز از بارسلونا به خاطر کلایورت

ویکتور والدز سنگربان سابق باشگاه بارسلوما در آستانه جدایی از بلوگرنا قرار دارد و دلیل آن بر اساس گزارش‌ها پاتریک کلایورت مدیر آکادمی باشگاه است....

ویکتور والدز سنگربان سابق باشگاه بارسلوما در آستانه جدایی از بلوگرنا قرار دارد و دلیل آن بر اساس گزارش‌ها پاتریک کلایورت مدیر آکادمی باشگاه است.

به گزارش مدال، «ویکتور والدز» در تابستان مربی تیم زیر 19 ساله‌های بارسلونا شد. «پاتریک کلایورت» نیز هم‌زمان با او مدیریت آکادمی بارسلونا را بر عهده گرفت و حالا گفته می‌شود دو نفر به مشکلات حادی با یکدیگر خورده‌اند و راه سنگربان سابق آبی‌اناری‌ها از باشگاه جدا خواهد شد.

در همین راستا باشگاه بارسلونا در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ویکتور والدز مربی تیم جوانان برای بازی برابر خیمناستیک با تیم سفر نخواهد کرد.»

«رادیو کاتالونیا» هم تایید کرد که والدز به شاگردانش گفته که آینده‌اش نامشخص است و «اسپورت» میز مدعی شد که او با شاگردانش خداحافظی کرده است.

ضمن اینکه والدز با سران بارسلونا مشکلاتی درباره چیدمان تیمش دارد و بر سر استفاده از زمین تمرین «یوهان کریوف» نیز به مشکل خورده زیرا تیم دوم و بانوان از آن استفاده می‌کردند.

بیشتر ببینید:

سوپرگل لوئیس سوارز در دیدار بارسلونا و سویا/ ویدیو


 

تگ ها


بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها ویکتور والدز آکادمی آکادمی بارسلونا فوتبال جهان فوتبال