جدایی کاوانی از یونایتد قطعی شد

بوکاجونیورز در آستانه جذب ادینسون کاوانی، مهاجم ۳۴ ساله منچستریونایتد قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تنها یک سال از انتقال ادینسون کاوانی سپری شده و این بازیکن علاقه ای به ماندن در فوتبال اروپا ندارد. نشریات آرژانتینی مدعی شدند ادینسون کاوانی پس از پیروزی ۳-۱ یونایتد مقابل برنلی در روز یکشنبه، مدیران باشگاه را از تمایل خود به انتقال به آرژانتین در پایان فصل مطلع کرده و در این رابطه تردیدی وجود ندارد.

تنها دو ماه دیگر از قرارداد کاوانی با یونایتد باقی مانده است و اگرچه گزینه تمدید برای یک فصل دیگر نیز وجود دارد، اما این بند منوط به موافقت هم بازیکن و هم باشگاه است و کاوانی علاقه ای به ماندن در اولدترافورد ندارد. این در حالیست که ادینسون کاوانی در چند ماه حضور خود در ترکیب یونایتد عملکرد خوبی داشته و اوله گونار سولسشر نیز خواهان ماندن او در ترکیب است.

باشگاه بوکاجونیورز برای خرید کاوانی با او به توافق کامل دست یافته و پیراهن های شماره ۷ و شماره ۹ خود که اعداد مورد علاقه کاوانی هستند را نیز پیش از انتقال او در تابستان امسال رزرو کرده تا ستاره اوروگوئه ای یکی از این دو عدد را انتخاب بکند. ادینسون کاوانی چندی قبل در مصاحبه ای مدعی شد قصد دارد نزدیک به خانواده اش زندگی بکند و به همین دلیل این بازیکن می خواهد در ۳۴ سالگی راهی آرژانتین بشود.

بیشتر بخوانید:

تصمیم قطعی ستاره یونایتد؛ جدایی در پایان فصل

سوپرلیگ نه؛ هوادارن یونایتد، مهم ترین نگرانی رونی

 

 

تگ ها


ادینسون کاوانی بوکاجونیورز فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال