جدل در اصفهان؛ قلعه‌نویی و قرارداد 8 میلیاردی؟

قرارداد فدراسیونی امسال امیر قلعه‌نویی با سپاهان چقدر است و با احتساب اپشن ها چقدر؟ چرا مبالغ قراردادها اعلام نمی شود؟...

قرارداد فدراسیونی امسال امیر قلعه‌نویی با سپاهان چقدر است و با احتساب اپشن ها چقدر؟ چرا مبالغ قراردادها اعلام نمی شود؟

به گزارش مدال، روزی که هواداران ذوب آهن به مدیران وقت باشگاه اعتراض می کردند که چرا با قلعه نویی تمدید نمی کنید تا به سپاهان نرود، مدیران ذوبی به آنها می گفتند که ذوب آهن قادر به پرداخت مبلغ مورد در خواست قلعه نویی نیست هر چند خود قلعه نوعی مدام اصرار داشت به خاطر رفتن به سپاهان با خدا معامله کرده اما در کنار این معامله، بالاترین دستمزد عمر خود برای یک فصل را هم گرفت.

در سال اول حضور قلعه نویی در سپاهان، مسعود تابش مدیرعامل سپاهان در پاسخ به سئوال خبرنگاران دستمزد ۳ میلیاردی سرمربی شان را به طور ضمنی تایید کرد که البته برخی خبرها حاکی از آن بود با آپشن ها این مبلغ فراتر است.

اما حکایت دستمزد امیر قلعه نویی برای سال دوم بسیار متفاوت بود  در کنفرانس های خبری قبل و بعد دیدار سپاهان- نفت مسجد سلیمان، قلعه نویی در پاسخ به انتقاد یکی دو خبرنگار در مورد سبک بازی و وضعیت خط حمله تیمش پاسخ های تندی داد و برخورد جالبی با خبرنگاران نداشت. این موضوع باعث شده تا در کانال ها و گروه های تلگرامی رسانه ای خبرنگاران اصفهان این سئوال بین آنها مطرح شده که چرا مربی که با اپشن ها ۸ میلیارد می گیرد ، آستانه تحملش را مانند مبلغ دستمزدش اینقدر بالا نبرده است!

آیا این ادعاها صحت دارد. مبلغ قرارداد سه و نیم میلیاردی قلعه‌نویی برای این فصل چه میزان افزایش یافته؟ قرارداد فدراسیونی امسال امیر قلعه‌نویی با سپاهان چقدر است و با احتساب اپشن ها چقدر؟ چرا مبالغ قراردادها اعلام نمی شود؟ آیا قلعه‌نویی که اخیرا گفته آمادگی داریم مبالغ قراردادها اعلام شود خود مبلغ واقعی قراردادش را اعلام می‌کند؟

سپاهانی ها بارها برای انتشار قراردادهایشان اعلام آمادگی کرده اند. مدیر عامل آنها در ماجرای طولانی و عجیب تمدید قرارداد با کی روش استنلی وعده داد که قرارداد وی رامنتشر می کند که البته تاکنون چنین نشده است. حالا هم لابد خبر قرارداد نزدیک به هشت میلیاردی سرمربی شان را تکذیب کنند. بهتر است آنها به غیر از تکذیبیه، قرارداد فدراسیونی مربی شان با متمم های جداگانه و پرتعدادی که برای او در نظر گرفته اند و شاید فدراسیون فوتبال هم از آنها بی خبر باشد را منتشر کنند.

بیشتر بخوانید:
سعید آقایی محروم وارد آزادی شد

تگ ها


امیر قلعه نویی سپاهان قرارداد قلعه نویی قرار داد 8 میلیاردی فوتبال