جدول گلزنان لیگ یک؛ کاظمی هم چنان در صدر

جدول گل زنان لیگ یک در پایان هفته چهاردهم دست کم در صدر تغییر نکرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اگر چه هوادار بعد از شکست ۳-۱ در برابر گل ریحان در برابر پارس جنوبی هم شکست خورد اما هم چنان حمید کاظمی مهاجم این تیم با ۸ گل در صدر جدول گلزنان لیگ یک قرار دارد. او در این بازی تلاش زیادی برای جلوگیری از شکست تیمش داشت اما دفاع پرتعداد پارس جنوبی به او اجازه گل زنی نداد. 

اما به جز پیمان میری مهاجم موفق مس کرمان مهاجمان دیگری در حال نزدیک کردن خود به حمید کاظمی هستند. به  خصوص دو مهاجم بادران که در هفته های اخیر در امر گلزنی موفق نشان داده اند. احسان پیرهادی باتجربه و ایمان غلامی جوان. این دو مهاجم با گل هایی که در بازی با چوکا زدند مشترکا شمار گل های خود را به عدد ۵ رساندند و اگر به روند گلزنی خود در هفته های آتی ادامه دهند بدون شک تهدید کننده جدی برای حمید کاظمی در صدر جدول گل زنان خواهند بود. نکته جالب در مورد این دو مهاجم همکاری خوب آنها در خط حمله بادران است بطوریکه برای هم موقعیت ایجاد می کنند. 

احسان پیرهادی و ایمان غلامی مهاجمان بادران با باز کردن دروازه چوکا شمار گل های خود را به عدد ۵ رساندند تا به طور جدی تر حمید کاظمی را در صدر جدول گل زنان تعقیب کنند.

نگاهی خواهیم داشت به جدول گل زنان در پایان هفته چهاردهم لیگ یک: 

۸گل:
هوادار تهران: حمید کاظمی
۵گل:
بادران تهران: احسان پیرهادی - ایمان غلامی
مس کرمان: سیدپیمان میری
رایکا بابل: علی خسرونژاد
۴گل:
خیبر خرم آباد: عارف رستمی
فجرسپاسی شیراز: فرزان دانا
پارس جنوبی: علی فاتح
خوشه طلایی ساوه: کامبیز دهقانی
استقلال خوزستان: فرشاد جانفزا

بیشتر بخوانید:

کامبک رویایی که بادران را صدرنشین لیگ یک کرد

تساوی بدون گل در بازی لغو شده لیگ یک

 

 

تگ ها


دسته یک فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال