جدیت پرسپولیس و یحیی برای ادامه همکاری با شهریار

مهاجم قرضی پرسپولیس بعد از قهرمانی با این تیم به پایان کار خود با این تیم رسیده و اکنون هواداران انتظار دارند باشگاه راهکاری برای ادامه همکاری با وی دست یابد....

به گزارش "ورزش سه"، شهریار مغانلو که با درخشش در فصل گذشته در ترکیب پیکان نیز موردتوجه پرسپولیس قرار گرفته بود، در نهایت راهی لیگ پرتغال و تیم سانتاکلارا شد. حضور کوتاه مدت او در این تیم پرتغالی در ادامه بار دیگر با توجه و تلاش باشگاه برای جذب وی همراه شد که توافق طرفین در نهایت منجر به قرارداد قرضی شهریار مغانلو تا پایان فصل بیستم با پرسپولیس شد.

مغانلو با حضور در پرسپولیس و در اختیار گرفتن پیراهن شماره ۷۰ سرخپوشان نمایش درخشانی در هر سه جام آسیا، لیگ برتر و جام حذفی داشت و گل‌های حساسی برای تیمش به ثمر رساند تا انتظارات را کاملا برآورده کند.

با این حال در ساعات پایانی باقیمانده تا فصل، شایعه عجیبی در فضای مجازی و برخی سایت ها مبنی بر تمایل باشگاه سپاهان بعد از پایان همکاری با کی روش استنلی برای جذب شهریار مغانلو شکل گرفت. سپاهان که از نظر مالی نیز به نظر می رسد مشکلی برای پرداخت تعهدات مربوط به انتقال وی از سانتاکلارا به تیم خود ندارد، اکنون مغانلو را مورد هدف قرار داده است.

باشگاه پرسپولیس هم با توجه به درخواست یحیی گل محمدی و عملکرد موفق این بازیکن در نظر دارد تلاش خود را برای مذاکره مجدد با باشگاه پرتغالی برای به خدمت گرفتن مغانلو دنبال کند و باید دید در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد و مسیر شهریار به پرتغال خواهد بود یا یکی از دو تیم سپاهان و پرسپولیس او را در اختیار می گیرند.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال