جدیدترین واکنش امباپه به سوال درباره انتقال به رئال

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری‌سن ژرمن، می‌گوید در حال حاضر تمام تمرکزش را روی موفقیت این تیم در فصل جاری قرار داده است....

به گزارش "ورزش سه"، در نقل و انتقالات تابستانی گذشته کیلیان امباپه تا آستانه انتقال به رئال مادرید پیش رفت و حتی گفته شد که باشگاه اسپانیایی پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی برای جذب او ارائه داده اما نهایتاً پاری‌سن‌ژرمن با آن موافقت نکرد تا ستاره فرانسوی یک فصل دیگر در پارک دو پرنس ماندگار شود.

کیلیان امباپه حالا در جدیدترین مصاحبه خود به صحبت درباره وضعیت کنونی و آینده اش پرداخته است. او که ماه‌های پایانی قرارداد خود با پاری‌سن‌ژرمن را پشت سر می‌گذارد درباره اتفاقات تابستان گفت: "من رو راست بودم. احساس مشخصی داشته و آنچه در قلبم بود را گفتم. خوشحالم که ماندم. این شهر من هم هست. من فرانسوی هستم. می خواهم همه چیز را در این فصل به دست بیاورم."

امباپه در پاسخ به این سوال که آیا فصل آینده برای رئال مادرید بازی خواهد کرد یا خیر، خندید و گفت که تنها چیزی که در ذهنش است شکست دادن این تیم در ماه فوریه و مارس است. امباپه گفت: "ما باید آماده باشیم. زمان آن فرا رسیده است. این مهم‌ترین بخش فصل است. البته، ما اکنون می خواهیم گام بلندی برداریم. دو سال است که به فینال و نیمه نهایی می‌رسیم اما اکنون می خواهیم برنده شویم.
پاریس شهر من است، جایی که در آن متولد شدم، جایی که بزرگ شدم. بازی برای پاری سن ژرمن، حضور در کنار خانواده و دوستان احساس کاملاً شگفت انگیزی است."

بازی کردن کنار لیونل مسی: "برای من خوشحالی بزرگی است که بعدا به بچه‌هایم، به دوستانم بگویم، من کنار او بازی کردم. ما باید از دیدن او در پاریس لذت ببریم... این یک لحظه شگفت‌انگیز برای من است."

درخواست تام هالند(بازیگر نقش مرد عنکبوتی) برای حضور در تاتنهام: "فکر نمی کنم در زندگی ام برای تاتنهام بازی کنم. او (تام هالند) در این مورد از من پرسید، اما نه، نه. این باشگاه بزرگی است... و من مطمئن هستم که آنها در این فصل با آنتونیو کونته اتفاقات خوبی را رقم خواهند زد."

تگ ها


کیلیان امباپه لیونل مسی پاری سن ژرمن تاتنهام رئال مادرید