جدید ترین واکنش پوچتینو به ناراحتی لئو مسی

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، یک بار دیگر به اتفاق جنجالی دیدار برابر لیون واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، در جریان دیدار ابتدای هفته پاری‌سن‌ژرمن برابر لیون یک اتفاق جنجالی رخ داد؛ جایی که مائوریسیو پوچتینو، سرمربی PSG تصمیم گرفت در دقیقه ۷۶ بازی لیونل مسی را تعویض کند؛ موضوعی که اصلاً به مذاق فوق ستاره آرژانتینی خوش نیامد و او با حالتی بسیار ناراحت زمین مسابقه را ترک کرد.

البته پوچتینو در کنفرانس خبری بعد از بازی برابر لیون تایید کرد که به دلیل مصدومیت جزئی لیونل مسی روی او ریسک نکرده و این بازیکن را تعویض کرده است. اتفاقی که ساعتی پیش صحت آن تایید شد چراکه باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد که مسی به دلیل کوفتگی زانوی پای چپ خود دیدار برابر متز را از دست خواهد داد.

اما پوچتینو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل متز یک بار دیگر به این حواشی واکنش نشان داد و گفت: "من شرایط را درک می‌کنم و قبول دارم و بابت آن تعجب نمی‌کنم. اولویت همیشه بازیکنان و رفاه حال آنهاست. با توجه به اطلاعاتی که داشتیم احساس کردیم که بهترین اقدام در مورد مسی تعویض او در دقیقه ۷۵ است. همه بازیکنان می خواهند همیشه در زمین باشند و این قابل درک است.

باشگاه بیانیه ای در مورد وضعیت مسی منتشر کرده و همه چیز واضح است. صادقانه بگویم ما از روی نیمکت بازیکنان و آن چیزی که برای‌شان اتفاق می‌افتد را مشاهده می‌کنیم. ما دیدیم که لیونل مسی زانوی خود را گرفته و به آن ضربه می زند. من از عملکرد او خیلی راضی هستم. او نیمه اول خوبی داشت و ممکن است فرصتی را از دست بدهد اما به طور کلی خیلی خوب بود."

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو لیونل مسی