جدی‌ترین تلاش رئال مادرید برای انتقال پل پوگبا

فلورنتینو پرز آماده است تا با پیشنهادی هنگفت برای انتقال ستاره فرانسوی یونایتد اقدام کند...

رئال مادرید قصد دارد با یک پیشنهاد نجومی برای خریدستاره فرانسوی منچستریونایتد اقدام کند.

به گزارش مدال، گرچه شاید تا چند روز قبل به نظر می‌رسد رئال مادرید شانس چندانی برای خرید پل پوگبا، ستاره فرانسوی و 26 ساله یونایتد ندارد، اما نتایج ضعیف کهکشانی‌ها در بازی های دوستانه اخیر فلورنتینو پرز را مجاب کرده به هر قیمتی برای خرید این هافبک ارزشمند اقدام کند.

طبق ادعای نشریه اسپانیایی اسپورت، یونایتد پیشنهادهای قبلی رئال مادرید را رد کرده بود اما این بار باشگاه اسپانیایی با رقم هنگفت 160 میلیون یورو می‌خواهد پل پوگبا را جذب کند. بعد از شکست 3-7 برابر اتلتیکومادرید در دیداری دوستانه، استراتژی باشگاه در مورد جذب پل پوگبا تغییر پیدا کرده و به نظر می‌رسد رئال مادرید تحت هر شرایطی خواهان جذب این بازیکن است.

یونایتد در روزهای اخیر برای خرید برونو فرناندس هافبک اسپورتینگ لیسبون و سرگی میلینکوویچ ستاره صرب لاتزیو به توافقاتی دست یافته و جذب این دو بازیکن مجموعاً چیزی بین 150 تا 170 میلیون یورو هزینه خواهد شد که با فروش پل پوگبا به رئال مادرید، منبع مالی خرید این دو بازیکن برای یونایتد تامین خواهد شد.

زین‌الدین زیدان علاقه زیادی به جذب هافبک هموطن خود از یونایتد دارد و اگرچه چندی قبل به نظر می‌رسید فلورنتینو پرز چندان موافق دادن چنین پیشنهاد هنگفتی نیست، اما شکست اخیر برابر اتلتیکومادرید شرایط باشگاه را تغییر داده است.

اخبار مرتبط:

ادعای بزرگ؛ انتقال پوگبا به مادرید قطعی است!

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره فرانسوی نشریه اسپورت پل پوگبا رئال مادرید منچستر یونایتد لیگ برتر لالیگا فوتبال