جدی ترین گزینه برای هدایت الاهلی عربستان

باشگاه الاهلی عربستان که حریف تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است به دنبال انتخاب سنگریان سابق تیم ملی فوتبال بلژیک به عنوان سرمربی خود است ......

باشگاه الاهلی عربستان که حریف تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است به دنبال انتخاب سنگریان سابق تیم ملی فوتبال بلژیک به عنوان سرمربی خود است.

به گزارش  مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از الشرق الاوسط، الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا به یک چهارم نهایی راه پیدا کرده و باید در این مرحله به مصاف  تیم فوتبال پرسپولیس برود. هدایت این تیم عربستانی را کریستیان گروس بلژیکی بر عهده دارد که از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

الاهلی در فصل قبل لیگ عربستان عملکرد ناامید کننده ای از خود نشان داد و نتوانست انتظارات را بر آورده کند. این تیم با 10 امتیاز اختلاف نسبت به الهلال در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت و این باعث شده تا سران این باشگاه به دنبال تغییر سرمربی خود باشند.

روزنامه الشرق الاوسط عربستان نوشت که میشل برودوم بلژیکی جدی ترین گزینه برای هدایت الاهلی به شمار می آید و به احتمال خیلی زیاد در نهایت او جایگزین گروس می شود.

برودوم به خوبی با وضعیت فوتبال عربستان آشناست و پیش از این هدایت الشباب را بر عهده داشت.

پیش از این از ایتور کارانکا به عنوان جدی ترین گزینه هدایت الاهلی یاد شد اما الشرق الاوسط نوشت که این مربی اسپانیایی چون کارنامه درخشانی ندارد شانسی برای بر عهده گرفتن هدایت الاهلی ندارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال