جدی شدن ماجرای بازگشت نیمار به بارسلونا

در هفته‌های اخیر شایعات زیادی پیرامون وضعیت نیمار به گوش رسیده و حالا جدایی او کاملاً محتمل به نظر می‌رسد...

به گزارش مدال، داستان بازگشت نیمار به بارسلونا ظاهرا کاملاً جدی است و ممکن است طی روزهای آتی نهایی شود!

به گزارش ال چیرینگیتو، نیمار به بازگشت به بارسلونا نزدیک‌تر از هر زمان دیگری است. صبح امروز وکیل پاری سن ژرمن، کسی که دو سال پیش مسئول فعال کردن بند آزادسازی 222 میلیون یورویی نیمار بود، با مدیران بارسلونا از جمله آریدو برایدا ملاقات کرد. تنها مانع این است که پی اس جی کوتینیو به علاوه 100 میلیون یورو می‌خواهد اما بارسا حاضر نیست پولی پرداخت کند و تنها خواهان معاوضه بازیکن است.

از سوی دیگر رئال مادرید هم هنوز از خرید نیمار ناامید نشده اما ابتدا باید خامس، بیل و ماریانو را به فروش برساند. مادرید در حالت انتظار است و هفته آخر آگوست می‌تواند در تعیین تکلیف نیمار کلیدی باشد.

گفتنی است کرسپو، وکیل پاری سن ژرمن امروز در بارسلونا بوده و با مدیران باشگاه ملاقات کرده است. اینکه او در چه زمینه‌ای با بارسا جلسه داشته محل اختلاف است. در حالی که ال چیرینگیتو مدعی است همه صحبت‌ها درباره نیمار بوده، برخی رسانه‌ها نیز به نقل از خود کرسپو می‌گویند موضوع بحث اصلاً ربطی به پاری سن ژرمن نداشته و یکی دیگر از موکلان کرسپو بوده است. گرچه اگر واقعا کرسپو برای تعیین تکلیف نیمار هم در بارسلونا بود، به رسانه‌ها حرفی در این باره نمی‌زد!

اخبار مرتبط:

توهین هواداران پاری سن ژرمن به نیمار در پارک دو پرنس

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره برزیلی بازگشت نیمار به بارسلونا نیمار پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال