جذابیت بازی ایران و کره جنوبی بالاست

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بازی امروز تیمش مقابل کره جنوبی را جذاب و حساس توصیف کرد ......

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بازی امروز تیمش مقابل کره جنوبی را جذاب و حساس توصیف کرد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: من ابتدا از حضور تمامی رسانه ها تقدیر می کنم که برای توجه بیشتر به بازی ایران و کره جنوبی در نشست خبری حاضر شده اند. مطمئنا شکی نداریم با توجه به در نظر گرفتن تعداد اصحاب رسانه مشخص است که جذابیت بازی برای هر دو تیم بسیار بالاست.

وی افزود: مطمئنا بازی مقابل کره جنوبی قسمت دیگری از رقابت سخت و دشوار ما در راه صعود به جام جهانی خواهد بود همانطور که قبلا هم گفغتم بازی دشواری را مقابل تیمی با تاریخچه بسیار قوی داریم و بازی با کره را ما قسمتی از رقابت خود در مسیر صعود به جام جهانی می دانیم. تیم ما کاملا برای این بازی آماده است و تمامی بازیکنانم با انگیزه واشتیاق لازم آماده این بازی هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: به خصوص به این مسئله دانش داریم که ما در ایام بسیار خاص و محترمی برای جامعه ایران به لحاظ فرهنگی و دینی قرار داریم و امیدوار هستیم در این ایام بتوانیم با عملکردی خوب نتیجه قابل قبولی را برای مردم ایران رقم بزنیم. با حضور خود در ورزشگاه منتظر هستیم که هواداران زیادی به ورزشگاه بیایند حتی ما این مسئله را می دانیم که بازی در ایام بسیار خاصی برگزار می شود اما به حمایت هواداران در بازی مقابل کره جنوبی نیاز داریم. ضمن اینکه از طرف تیم ملی، خودم، تک تک بازیکنان و کادر تیم ملی این ایام را به ملت بزرگوار ایران تسلیت می گویم.

کارلوس کی روش اظهار داشت: حائز اهمیت این است که بازیکنان ما با تمرکز و انگیزه کامل سعی می کنند بازی خوبی را انجام داده و عملکرد خوبی داشته باشند. یک بار برای همیشه می گویم در فوتبال شما نمی توانید با جنگ های روانی و صحبت کردن زیاد در رسانه ها برنده بازی باشید بلکه باید در زمین عملکرد خوبی داشته باشید تا نتیجه خوبی بگیرید و در انتها توقع دارم از بازیکنانم که آنها می دانند باید در زمین زجر بکشند و از خودگذشتگی کنند تا نتیجه لازم به دست بیاید. مطلبی که همیشه به بازیکنانم می گویم اینکه وقتی صاحب توپ هستید نمایشی که می خواهید پیاده کنید را با دقت انجام دهید چون مردم هم همین را می خواهند.

کی روش در پاسخ به این سوال که چگونه همواره با تیم ملی ایران کره جنوبی را شکست می دهد و دلیل این موفقیت های او با ایران چیست، گفت: خوشحالم که بازیکنان زیبا و دوست داشتنی در کنار من هستند و زحمت اصلی را آنها کشیده اند و دلیل این موفقیت آنها بوده اند.

سرمربی تیم ملی در پایان در مورد اینکه چه شناختی از کره جنوبی دارد و اینکه کدام بازیکن بهترین بازیکن این تیم است، تاکید کرد: کره جنوبی تیم و بازیکنان خوبی دارد اما وظیفه من این است که بازیکنان خودم را بزرگ کنم و به آ نها بپردازم و زیاد نمی خواهم کره ای ها را بزرگ کنم اما شکی نداریم که ستاره کره جنوبی آقای کو هستند که در مصاحبه اش انتقاداتی را به مردم ایران مطرح کرده بود.

تگ ها


فوتبال