جذب ارلینگ هالند؟ شماره تلفنش را ندارم

سرمربی لیورپول ضمن تمجید از ارلینگ هالند سعی کرد در مورد احتمال تلاش برای جذب او صحبت نکند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ارلینگ هالند این روزها مورد توجه تیم های بزرگی زیادی است. او از ژانویه ۲۰۲۰ که به دورتموند پیوست، دست از درخشیدن برنداشته و با زدن گل های متوالی در فهرست خرید بسیاری از باشگاه های بزرگ است.

دورتموند برای ستاره نروژی ۲۰۰ میلیون یورو می خواهد ولی سال بعد با استناد به بندی از قرارداد او، رقم جدایی تا ۷۵ میلیون یورو کاهش خواهد یافت و این فرصت خوبی را برای باشگاه های خواهان هالند مهیا می کند.

یکی از این باشگاه ها می تواند لیورپول باشد. یورگن کلوپ سرمربی آلمانی قرمزها در این رابطه به بیلد گفت:« هالند یک بازیکن بااستعداد و باکیفیتی فوق العاده بالاست. یک خطر بالقوه برای همه رقبای دورتموند. او یک نیروی طبیعی در خود دارد و این را هنگام ضربه زدن به توپ و حتی در شادی گل هایش می توان حس کرد.

جذب هالند؟ البته که از سبک بازی او و انرژی بالایش در زمین خوشم می آید ولی شماره تلفنش را ندارم. نمی دانم امسال یا سال بعد ولی به زودی هالند از دورتموند جدا خواهد شد و به تیمی بزرگتر می رود. دورتموند دیر یا زود باید با این واقعیت روبرو شود. می دانم که همین حالا خیلی از تیم ها برای جذب هالند برنامه ریزی کرده اند ولی نمی توانم بگویم که لیورپول هم جزو آنهاست یا خیر.»

سوم شدن لیورپول در لیگ برتر:« این رتبه سومی فصل گذشته به اندازه قهرمانی دو فصل پیش اهمیت دارد چرا که ما ویرژیل فن دایک، جو گونز و ژوئل ماتیپ یعنی هر سه مدافع میانی مان را از دست دادیم و شاکله تیم به هم ریخت. تقریبا یک فصل تمام بدون مدافعان اصلی مان بازی کردیم ولی توانستیم رتبه سوم را کسب کرده و سهمیه را بگیریم که بسیار با ارزش بود.»

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال