جذب امباپه چقدر برای رئال تمام می شود؟

کیلیان امباپه تردیدی ندارد که در صورت جدایی از پی اس جی مقصد او رئال مادرید خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه از سال ۲۰۱۷ برای پی اس جی بازی می کند. ستاره فرانسوی که در آن مقطع مورد توجه رئال هم قرار داشت، در نهایت ترجیح داد به تیم زادگاهش منتقل شود. قرارداد او تا ۲۰۲۲ اعتبار دارد و طبق ادعای فرانس فوتبال او به سران باشگاه گفته است که قصد تمدید ندارد و درخواست کرده تا سال بعد زمینه برای جدایی او را هموار کنند. رئال مادرید جدی ترین گزینه امباپه محسوب می شود و پس از این باشگاه لیورپول بیشترین شانس را خواهد داشت.

ارزش کنونی کیلیان امباپه پس از نیمه تمام ماندن فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ فرانسه به سبب شیوع کرونا، ۱۰ درصد کاهش پیدا کرد اما در رده بندی ترانسفرمارکت همچنان با ۱۸۰ میلیون یورو پیشتاز است و در رده بندی موسسه تحقیقاتیCIES نیز ارزش او ۲۴۵ میلیون یورو تخمین زده می شود.

طبق گزارش آاس، پی اس جی می داند که اگر نتواند امباپه را به تمدید قرارداد راضی کند، ریسک از دست دادن او به عنوان بازیکن آزاد در تابستان ۲۰۲۲ وجود خ.اهد داشت و به همین دلیل چاره ای جز صدور مجوز جدایی او ندارد.

در این صورت رئال مادرید خوشبین است که بتواند امباپه را با رقمی بین ۱۳۰ تا ۱۵۰ میلیون یورو جذب کند. در واقع هرچند تابستان بعد از قرارداد امباپه یک سال باقی خواهد ماند ولی رئال به خوبی می داند که برای جذب امباپه نمی تواند روی رقمی کمتر از ۱۳۰ میلیون یورو حساب کند.

باشگاه مادریدی تابستان امسال هیچ بازیکنی جذب نکرد و امیدوار است با بهبود اوضاع اقتصادی و فروکش کردن تب کرونا بتواند تابستان بعد برای جذب امباپه تلاش کند.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید