جذب بازیکن خارجی در هاله‌ای از ابهام

استقلال و پرسپولیس سند رو نکردند رییس کمیته تعیین وضعیت ......

استقلال و پرسپولیس سند رو نکردند

رییس کمیته تعیین وضعیت مربیان و بازیکنان فدراسیون فوتبال، گفت: از میان تیم های بدهکار به بازیکنان و مربیان خارجی فقط استقلال و پرسپولیس حاضر به ارائه سند و مدرک برای حل مشکلات انضباطی خود نشدند.

روزبه وثوق احمدی در گفت وگو با ایسنا، درباره برگزاری جلسه کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان با باشگاه های دارای پرونده های انضباطی در کمیته انضباطی فیفا، اظهار کرد: این جلسه هفته گذشته برگزار شد به جز دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، همه باشگاه هایی که دارای پرونده های انضباطی بودند در این جلسه حاضر شدند و توضیحات خود را ارائه کردند.

او در پاسخ به این سوال که کدام یک از باشگاه ها مشکل انضباطی خود در فیفا را بر طرف کرده بودند ، گفت : چند باشگاه اقدامات خوبی انجام داده بودند. سیاه جامگان توضیحات قابل قبولی را ارائه کرد. ما این توضیحات را جمع بندی می کنیم و به هیات رییسه فدراسیون فوتبال ارائه می کنیم.

رییس کمیته تعیین وضعیت مربیان و بازیکنان درباره استعلام فدراسیون فوتبال از فیفا درباره محرومیت تراکتورسازی، گفت : پیش از این تصور بر این بود که تراکتورسازی با وجود محرومیت از فصل نقل و انتقالات تابستانی می تواند سه بازیکن آزاد را جذب کند اما با استعلامی که ما از فیفا گرفتیم آنها مجاز به این کار نیستند و باید تا پنجره سوم یعنی پنجره نقل و انتقالات زمستانی صبر کنند.

به گزارش ایسنا، باشگاه های استقلال و پرسپولیس در حالی در این جلسه حاضر نشدند که برنامه هایی برای جذب بازیکنان خارجی دارند و حتی پرسپولیس، گادوین منشا را با وجود داشتن پرونده های متعدد انضباطی در فیفا جذب کرده و برای ثبت قرارداد این بازیکن پافشاری می کند اما فدراسیون فوتبال کماکان روی مصوبه هیات رییسه این فدراسیون  مبنی بر غیر مجاز بودن ثبت قرارداد بازیکنان خارجی جدید توسط باشگاه های بدهکار تاکید دارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال