جذب مهاجم لهستانی به معنی جدایی سردار نیست

باشگاه زنیت در تلاش برای جذب مهاجم تیم ملی فوتبل لهستان است. &#۱۶۰;یاکوب اشویرچوک، مهاجم ۲۸ ساله که در یورو برای تیم ملی لهستان به میدان آمده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هنوز این نقل و انتقال نهایی نشده است اما بخدمت گیری این مهاجم به معنی جدایی سردار آزمون از تیم زنیت نیست. بر اساس اعلام باشگاه زنیت هدف از عقد قرارداد همکاری با این مهاجم لهستانی تقویت خط حمله تیم است. چرا که سماک سرمربی تیم از سوی رییس باشگاه ملزم شده این فصل تیم قوی تری برای حضور در لیگ برتر روسیه و هم چنین لیگ قهرمانان اروپا آماده کند. چندی پیش در نشست رییس باشگاه و هم چنین سرمربی تاکید شد تیم باید در فصل پیش رو در لیگ قهرمانان اروپا بهتر نتیجه بگیرد. 

هم اکنون هیچ خبر موثقی از جدایی سردار آزمون از تیم زنیت مخابره نشده است و به نظر می رسد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به حضور خود در تیم قهرمان لیگ برتر روسیه ادامه خواهد داد. چه بسا در روزهای آتی شاهد تمدید قرارداد وی با این باشگاه روسی هم باشیم به این خاطر که قرارداد سردار آزمون با تیم زنیت تنها در فصل آتی اعتبار دارد. به نوشته ی روزنامه های روسی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران دستمزد خوبی از تیم زنیت دریافت می کند و علاقمند نیست این باشگاه را ترک کند. میزان درآمد این بازیکن ایرانی از تیم روسی فصلی ۳ میلیون یورو است. 

سردار آزمون نزدیک به ۷ سال است که در تیم های روسی فوتبال می کند و با توجه به رویه ای که از مدت ها قبل در پیش گرفته بعید است نیت به ترک فوتبال روسیه بگیرد. او فصل گذشته با به ثمر رساندن ۱۹ گل دومین گلزن لیگ برتر روسیه بعد از همبازی خود یعنی آرتم لقب گرفت.

بیشتر بخوانید:

کریم و آزمون رقبای جدی نیمار جونیور!

رضاییان با آزمون در دبی هم تیمی شد

 

 

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال ایران سردار آزمون فوتبال