جذب هالند در توان بایرن مونیخ نیست

مارکوس بابل، مدافع سابق بایرن مونیخ معتقد است این باشگاه قادر به جذب ارلینگ هالند نیست....

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به سابقه طولانی باشگاه بایرن مونیخ در جذب ستاره های دیگر تیم های آلمانی، بسیاری معتقدند نام این باشگاه را نیز باید در صف خریداران ارلینگ هالند از دورتموند قرار دارد. اما مارکوس بابل مدعی شد بایرن مونیخ در حال حاضر ستاره ای مانند رابرت لواندوفسکی را در اختیار داشته و از نظر مالی هم قادر به خرید ارلینگ هالند نیست.

مارکوس بابل گفت: "فقط تیم های انگلیسی می توانند برای خرید ارلینگ هالند اقدام کنند، زیرا شرایط مالی آنها متفاوت است. هیچ شانسی برای انتقال هالند به بایرن وجود ندارد، زیرا شما مجبورید ۱۴۰ تا ۱۸۰ میلیون یورو هزینه کنید. بایرن نمی تواند این کار را انجام دهد و کل بسته بسیار گران است.

مینو رایولا ارزان ترین مدیر برنامه جهان نیست و او نیز می خواهد دستمرد خوبی دریافت بکند. اگر چنین رقمی پرداخت می کنید، بازیکن مورد نظر باید بهترین ستاره تیم باشد. کل بسته خرید ارلینگ هالند ۵۰۰ الی ۶۰۰ میلیون یورو است و بایرن مونیخ فعلا در شرایطی نیست که بتواند چنین بازیکنی را جذب بکند.

باشگاه بایرن مونیخ از در اختیار داشتن رابرت لواندوفسکی بسیار خوشحال است. هالند استعداد بزرگی است، اما ۱۲ سال تفاوت سنی در این میان وجود داشته، لواندوفسکی تجربه بیشتری دارد و هنوز ۱۰۰ درصد آماده است. او باشگاه را می شناسد، از فشارها باخبر بوده و از عهده آن برمی آید. باور نمی کنم که بایرن بخواهد رابرت لواندوفسکی را با ارلینگ هالند عوض بکند."

تگ ها


ارلینگ هالند بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی بروسیا دورتموند فوتبال جهان Bundesliga فوتبال