جذب یک بازیکن در دستور کار تراکتور؛ الهامی منتظر تصمیم زنوزی

ساکت الهامی مربی تیم فوتبال تراکتور پس از پیروزی برابر پیکان در مورد شرایط این دیدار، وضعیت شاگردانش و برنامه نقل و انتقالاتی تی‌تی‌ها صحبت کرد...

به گزارش مدال، ساکت الهامی گفت:عذرخواهی می‌کنم که دیروز نتوانستم در کنفرانس قبل از بازی حاضر باشم. بازی، بازی سختی بود. در این زمین نمی‌شد با کیفیت بازی کرد. بازیکنان ما بازیکنان پا به توپی هستند. بین دو نیمه با بچه‌ها صحبت کردیم و در این نیمه بازی خوبی از جانب دو تیم شاهد بودیم. در این نیمه به تیم حریف موقعیتی ندادیم اما دو گل خوردیم که این من را اذیت می‌کند.
مربی تیم تراکتور ادامه داد: ما موقعیت‌های زیادی داشتیم که اگر گل می‌شدند می‌توانستیم گل‌های زده بیشتری داشته باشیم. بازیکنانم خیلی زحمت کشیدند در این 14 روز 4 بازی سخت و پرفشار داشتیم. پیکان در نیمه اول ما را غافلگیر کرد اما خوشحالم که سه امتیاز بازی را گرفتیم و هواداران خوشحال شدند. آنها در لحظات سخت و جایی که بازی گره خورد به ما کمک کردند. دست تک تک آنها را می‌بوسم و ممنونم که ما را تنها نگذاشتند.
مربی تراکتور در پاسخ به این سوال که برخی از بازیکنان باتجربه این تیم عنوان کردند که با حضور او شرایط تیم بهتر شده، اظهار داشت:‌ این سوالی که در این 4 بازی هم از من پرسیده شده تراکتور امانتی است به دست من تا روزی که باشم صادقانه کار می‌کنم بچه آنجا هستم هر اتفاقی بیفتد به پای من است می‌خواهم کمک کنم و هیچ ترسی ندارم ان‌شاءالله در ادامه کار تراکتور واقعی دیده می‌شود رفته رفته به تراکتور واقعی می‌رسیم ان‌شاءالله در ادامه کار هم خدا کمک کند.
الهامی در مورد اینکه آیا درتیم تراکتور می‌ماند یا از این تیم جدا خواهد شد عنوان کرد: این را باید از مدیریت بپرسید من در جایگاهی نیستم که خودم را القا کنم.
وی در خصوص اینکه کار نقل و انتقالات در نیم‌فصل بر عهده چه کسی است، تصریح کرد: ما تیم خیلی خوبی داریم و همه تیم‌ها آرزویشان این است که بازیکنان ما را داشته باشند. برای یک پست باید یک بازیکن بگیریم و مجموعه را تقویت کنیم. تراکتور تیم خیلی بزرگی است تیم‌های بزرگ در نقل و انتقالات به دنبال یارگیری هستند و ما همین طور کار می‌کنیم. نه برای جایگزین کردن بازیکن بلکه برای تقویت تیم باید یک بازیکن جذب کنیم.
مربی تراکتور در خصوص زمان نقل و انتقالات گفت: من نمی‌دانم نقل و انتقالات چه زمانی صورت می‌گیرد از مالک باشگاه جناب زنوزی تشکر می‌کنم که به من اطمینان کرد و من را قابل دانست من آمده‌ام کمک کنم. این بازیکنان به من اعتبار دادند از آنها مالک باشگاه و هواداران ممنون هستم که قبول کردند من مسئول باشگاه باشم زنوزی مالک و تصمیم‌گیرنده باشگاه است.

بیشتر بخوانید:

فرکی خطاب به پرسپولیسی‌ها؛ مقانلو را نمی‌دهیم

تگ ها


تراکتور پیکان ساکت الهامی حسین فرکی نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران Tractor پیکان تهران پیکان تهران-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال