جراحات جدی تایگر وودز پس از تصادف شدید (عکس)

تایگر وودز، اسطوره گلف، پس از تصادف با ماشین شخصی اش در لوس آنجلس در ماشین گیر کرد و به زحمت از میان آهن پاره های باقی مانده از ماشین بیرون کشیده شد و مستقیم به اتاق عمل رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تایگر وودز پس از تصادفی شدید با ماشین شخصی اش، در موقعیتی ترسناک در ماشین گیر کرده بود و مجبور شدند او را که تنها سرنشین ماشین بود با ابزاری هیدرولیک به اسم "آرواره های زندگی" از میان آهن پاره های باقی مانده از ماشین بیرون بکشند.

شدت مصدومیت او و جدیت جراحات وارده هنوز گزارش نشده اما اسطوره گلف بلافاصله به بیمارستان و سپس اتاق عمل منتقل شد.

در بیانیه پلیس لوس آنجلس آمده است: "خودرو دچار صدمات شدیدی شده است. آقای وودز توسط آتش‌نشانان و بهیاران لوس آنجلس و با دستگاهی به نام "آرواره های زندگی" از ماشین بیرون کشیده شد و بلافاصله برای رسیدیگی به جراحات وارده با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت".

گفته می شود که وودز پس از اینکه به دلیل حضور یک گروه فیلمبرداری در اطراف هتلش اندکی در ترافیک معطل شده، خونسردی خود را از دست داده و پس از رهایی از ترافیک با سرعتی خیلی زیاد از محل دور شده است و احتمالا همین سرعت بالا دلیل منحرف شدن از مسیر و تصادف سخت او است.

ایجنت تایگر وودز خبر داده که او دچار چندین شکستگی در هر دو پا شده و نیازمند جراحی فوری بود.

بسیاری از ستاره های ورزش و سلبریتی ها برای وودز آرزوی سلامت کرده اند، از جمله گرت بیل، مایک تایسون، شوگر ری لئونارد و دونالد ترامپ که از دوستان نزدیک وودز است نیز در پیامی برای او آرزوی بهبودی سریع کرده است.

تگ ها


گلف گلف