جراحت عجیب عمر السومة (عکس)

مهاجم سوری الاهلی در بازی با الشرطه از ناحیه گردن دچار آسیب دیدگی عجیبی شد....

به گزارش "ورزش سه"، الاهلی در سومین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، با نتیجه ۳ بر صفر از سد الشرطه عراق گذشت تا امیدهای این تیم سعودی برای صعود از این گروه همچنان زنده بماند. این تیم عربستانی پس از ۱۰ هفته ناکامی، بالاخره پس از ۷۶ روز رنگ پیروزی را به چشم دید.


در این دیدار عمر السومة مهاجم زهردار الاهلی که پاس گل نخست تیمش را داد، در جدال با یکی از بازیکنان الشرطه دچار جراحت شد و این مسئله منجر به نگرانی هواداران الاهلی گردید. السومة در پایان بازی کلیپی از خود در شبکه مجازی Tik Tok منتشر کرد که به شکل عجیبی از ناحیه گردن دچار زخم عمیقی شده است.


انتشار این کلیپ باعث شد تا نگرانی هایی درخصوص سلامتی این بازیکن برای هواداران الاهلی به وجود بیاید ولی کادرپزشکی این تیم سعودی اعلام کرد که السومة مشکلی برای همراهی تیمش در بازی فردا مقابل الشرطه نخواهد داشت.


الاهلی فردا و از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران به مصاف الشرطه می رود. هم اکنون در جدول رده بندی الدحیل با ۷ امتیاز صدرنشین است، استقلال با ۶ امتیاز دوم است، الاهلی با ۴ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته و الشرطه بدون امتیاز تیم چهارم گروه سوم است.

تگ ها


عمر السومه الاهلی عربستان سعودی