جراحی موفقیت آمیز ستاره منچستریونایتد

جراحی شانه مارکوس راشفورد به خوبی انجام شد و او ۱۲ هفته دیگر قادر به بازی خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه منچستریونایتد ۲ هفته پیش تایید کرد که مارکوس راشفورد تحت جراحی شانه قرار خواهد گرفت و در شروع فصل، غایب بزرگ تیم خواهد بود.

او فصل گذشته هفته ها با درد شانه بازی کرد ولی سرانجام پس از مشورت با پزشکان باشگاه تصمیم به جراحی گرفت تا این مشکل به صورت قطعی برطرف شود. چندی پیش از ناحیه مصدوم راشفورد MRI گرفته شد و حتی به نظر می رسید او قصد فیزیوتراپی دارد تا اینکه جراحی به عنوان راه حل قطعی انتخاب شد. این نگرانی وجود داشت که در صورت عدم جراحی، مشکل راشفورد به مرور زمان تشدید شود.

این جراحی جمعه انجام شد و راشفورد ۱۲ هفته دیگر می‌تواند به میدان برود.

راشفورد درباره آخرین شرایط خود گفت:« خیلی از پیام های دلگرم کننده هواداران تشکر می‌کنم. من صبح جمعه عمل کردم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت. کمی دردناک است اما غیر از این احساس خوبی دارم.»

شاگردان اوله گونار سولشر فصل جدید لیگ برتر را در خانه خود مقابل لیدز آغاز می‌کنند و احتمالا یونایتد در ۵ هفته ابتدایی لیگ برتر باید بدون این بازیکن به میدان برود ولی جیدون سانچو خرید جدید شیاطین سرخ از بورورسیا دورتموند می‌تواند در دیدار برابر لیدزیونایتد برای اولین بار در یک دیدار رسمی برای تیمش به میدان برود.

راشفورد در دیدار پایانی یورو ۲۰۲۰ پنالتی حساسی را برابر ایتالیا از دست داد و سپس با انتقادهای زیادی مواجه شد.

تگ ها


مارکوس راشفورد منچستر یونایتد