جراحی پای هازارد توسط جراح مشهور NBA

ادن هازارد این روزها در دالاس آمریکا حضور دارد و در همین شهر جراحی روی مچ پای مصدوم او انجام خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، به نقل از آاس،  ادن هازارد پس از سه ماه مصدومیت به میادین برگشته بود و در بازی مقابل سلتا به نظر شرایط کاملا مناسبی داشت با این حال در جریان بازی با لوانته از همان ناحیه قدیمی مصدوم شد.

پزشکان رئال سپس مصدومیت او را تایید کردند و اعلام شد که این بار او باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. خیلی ها معتقدند که با جراحی، ادن هازارد فصل را عملا از دست خواهد داد ولی هنوز امیدواری هایی برای بازگشت زودهنگام او وجود دارد.

هازارد همراه تیم پزشکی رئال به رهبری دکتر نیکو میلیچ راهی دالاس آمریکا شده تا آنجا جراحی روی پای او صورت بگیرد.

یوجین کاری جراح برجسته آمریکایی با ۲۰ ساله سابقه که هم در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا و هم در لیگ فوتبال آمریکایی(NFL) مشغول فعالیت است، جراحی هازارد را عهده دار خواهد بود. دکتر کاری با تیم بسکتبال دالاس ماوریکس و نیز تیم فوتبال آمریکایی دالاس کوبویز همکاری می کند و دو سال پیش جراحی درک نوویتزکی ستاره آلمانی بسکتبال NBA را انجام داد و او توانست زودتر از تصورات به بازی ها برگردد.

دکتر کاری وعده داده است که با استفاده از تکنیک های نوین، جراحی را به شکلی انجام خواهد داد که ادن هازارد قبل از اتمام فصل بتواند برای رئال مادرید به میدان برود. خبر خوب برای زیدان و رئالی ها.

بیشتر بخوانید:

هشدار ستاره اسبق رئالی‌ها به منچسترسیتی

تگ ها


فوتبال جهان هازارد رئال مادرید مصدومیت هازارد ادن هازارد رئال مادرید لالیگا